Ankara Teknosa Broşür, Katalog ve Teknosa İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Teknosa Ankara

Teknosa, sosyal hayata önem veren bir firmadır. Teknosa insanların sosyo kültürel yaşamlarına katkıda bulunmayı amaçlamıştır. Sosya kültürel hayatlarında teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacı ile eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında gerçekleştirilen pek çok projeyi desteklemektedir. Teknosa Türkiye Futbol Fedarasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda Milli Takım Teknoloji Tedarikçisidir. Bunun dışında İstanbul Üniversitesi işbirliği hayata geçirmiş olduğu zamana direnen Eserler ile Türkiye’nin çeşitli illerinde ve Trabzon Gençlik ve İletişim Merkezi, İstanbul Şişli Cevahir Teknosa Extra mağazası ve Adana‘ da yer alan Eğitim sınıflarında kadınlara yönelik sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek kadınları teknolojiye yakınlaştırmayı hedeflemektedir. Çünkü teknoloji değişmekte ve gelişmektedir. Değişim ve gelişim çağını yakalayamayanlar çağ dışı bir toplumun gelişmişlik çağında ilkelliğe doğru yürümesi anlamını taşır.

Teknosa sadece bir mağazalar zinciri değil aynı zamanda ülkesini sürekli inovasyona hazırlayan sosyal sorumluluk projelerinde lider ve öncü bir firma olma özelliğini taşımaktadır. Tekonosa Ankara insanlarının da üb bilincin farkında olması Teknosa müşteri kalitesinin geldiği son noktayı da gözler önüne sermektedir. Teknosa Ankara teknolojinin kalbini Türkiye’nin başkentinde birleştirmektedir. Çünkü Teknosa Ankara ilerlemişliğin de başkentidir aynı zaman içerisinde. Teknosa, Türkiye’nin en yaygın teknolojisi perakendecisi olmanın getirmiş olduğu sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkeleri ile nitelikli işgücü yetiştirmeye önem vermektedir. Bu önem aynı oranda Teknosa Ankara mağazalarında da aynı şekildedir. Hem teknoloki perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacı ile Ekim 2005 yılında Teknosa A.Ş. teknoloji mağazaları olarak Akademi teknolojisini kurmuştur. Teknosa Ankara Teknosa bünyesinde çalışan tüm personel ile Teknosa Ankara yanı sıra tüm Türkiye’deki Teknosa bünyesindeki çalışanlara Teknosa Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla niteliklerini artırabilmektedir. Teknosa Ankara geleceğin teknoloji perakendecillerinin yetiştirdiği Teknosa Akademi‘ de; çalışanlara perakende sektöründeki yeniliklerin aktarılması ve kişlerin yetkinliklerinin geliştirmesini amaçlamaktadır. Teknosa Ankara nitelikli çalışan gücü ile perakende teknoloji mağazalarının öncü mağazacılığı olmayı Ankara ilinde kanıtlamıştır. Teknosa Akademi kurulduğu günden bu yana 9000’in üzerinde mezun vermiştir.

 Teknosa Türkiye'nin birçok ilinde aktif olarak ürün satışı yapan mağazaya sahiptir. Ankara'da da 25den fazla Teknosa Mağazası bulunmaktadır. Teknosa mağazalarında Türkiye'nin birçok yerinde olduğu gibi Ankara'da da Turuncu İndirim Katalogları yayınlanmaktadır. Bu katalogları inceleyerek Ankara Teknosa'lardaki indirimleri ve kampanyaları keşfedebilir ve size yakın ve en uygun fiyatlı Teknosa ürünlerini keşfedebilirsiniz. Ankara Türkiye'nin başkenti olduğu ve birçok markanın mağazalarını barındırdığı için önemli bir merkezdir. Teknosa Türkiye genelinde yaptığı kampanyaların yanı sıra başkent için yaptığı özel Turuncu İndirim Katalogları da vardır.

4.1 Toplam 103 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: