İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. (Konum değiştirmek için tıklayınız)

Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor
A101 İzmir

A 101 2008 yılının Mart ayında kuruldu. Daha bir ay geçmeden 101 market açma hedefini geçerek aynı yılın Nisan ayına kadar 121. marketini açtı. A101’in hedefi 2015’te 2000 şubeye ulaşmak. A 101 hard discount konseptinde hizmet veren bir marketler zinciridir. Hard discount demek yüksek indirimlerle fiyatlama stratejisine sahip olan market demektir. A101’de kalite fiyat performansını dikkate alarak yüksek kalite uygun fiyat portföyüyle hizmet vermektedir.

A 101 kaliteye çok önem verdiği için satışa sunulacak ürünler kullanıcı testi ve TÜBİTAK’ın anlaşmalı laboratuarlarında testler yapılır. Bu testlerden geçmeyen ürünler kesinlikle A101 marketlerinde satılmaz. A 101 yüksek kalite ve düşük fiyat prensibi çerçevesinde bir indirim marketi olarak müşterilerine çok ekonomik alış veriş olanağı sunar. A 101 “harca harca bitmez” sloganının hakkını vererek tüketicilerin paralarının değerli olduğu ürün yelpazesine sahip bir markettir.

Piyasanın lider markalarına da yer veren A 101 marketlerinde bu markalara muadil oluşturabilecek ürünler de mevcut. A 101 marketlerindeki ürün gurupları da çok çeşitli. Et ve etli ürünler, süt ve süt ürünleri, içecek, bakliyat, unlu mamuller, kuruyemişler, kozmetik, gıda dışında çorap, bardak, ayakkabı süngeri gibi günlük hayatta her zaman lazım olan ürünleri A101 marketlerinde uygun fiyata bulmak mümkün. A 101 Türkiye’nin neredeyse bütün illerinde marketlerini açmaya devam ediyor. İzmir’de de A 101 marketlerinin 63 şubesi hizmet veriyor. Ayrıca İzmir Kemalpaşa’da A 101’in bir bölge müdürlüğü de bulunmaktadır. A 101’de operasyon ve lojistik faaliyetleri Antalya, Trakya, Sakarya, İzmir, Tuzla, Ankara, Kıraç, Samsun, Bursa, Kayseri, Adana, Trabzon ve Konya bölgelerindeki ofis- depo ve İstanbul merkez ofisleri tarafından yürütülmektedir. A 101’e ait depolardan kamyonlar ile mağazalara sevkıyat yapılmaktadır.

A 101 aynı zamanda çevreci anlayışa sahip bir marketler zinciri. Lodos Elektrik tarafından yenilenebilir enerji kaynaklarından rüzgarı kullanarak üretilen elektrik tüm A101 marketlerinde 2010 yılının Temmuz ayından beri kullanılmaktadır. A101 marketleri 2008 yılında tüketicilerle buluştu. Kısa zamanda çok yol alan A 101 Türk Patent Enstitüsü tarafından 2009 yılında en fazla marka tesciline sahip ulusal firma unvanı ile ödüllendirildi.

E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: