yükleniyor
yükleniyor
Baumax Ürünleri

BAUMAX ÜRÜNLERİ

Baumax; yapı, teknik, evim ve bahçem alanlarında sürekli gelişim ve ilerlemeye önem vermekte olan dev bir yapı marketidir. Orta ve Güneydoğu Avrupa'da hizmet verdiği kadar,İstanbul,Ankara ve İzmir gibi Türkiye'nin büyük kentleri başta olmak üzere bir çok il ve ilçede de şubeler açmış ve açmaya da devam etmektedir. Baumax, 35 yılı aşkın süredir Avusturya’da kurulmuş olan, uluslararası bir aile şirketidir.Dünyada, Türkiye de dahil 9 ülkede hizmet veren Baumax, bulunduğu her ülkede pazar lideri olmayı hedeflemektedir. Baumax ticari faaliyeti, "Kendin Yap! (Do-it-yourself)" fikrine dayanmaktadır. Baumax ürünleri her keseye uygun yapı malzemelerinden oluşmaktadır.

Hemen her ay bir katalog yayınlayarak ürünlerini müşterilerine tanıtan Baumax'ta, bahçe mobilyaları, kütük evler, eğlence ve oyun araçları,bahçe gereçleri,saksılar...Bahçe dekorasyonunda ihtiyaç duyulan her türlü ürünün satışını yapmaktadır.Yer döşemeleri ve fayanslar,pencere,kapı ve tente,su tesisat malzemeleri gibi ev dizaynında kullanılan her türlü malzemenin de üretim ve satışına imza atmaktadır. Ayrıca Baumax, enerji tasarrufu sağlayan elektronik aletler,ısıtma ve yalıtımda kullanılan malzemeler ve su tasarrufuna yardımcı olan ürünlerle de ekonomiye yarar sağlamayı amaçlamaktadır.Tekniğe özel,delme ve vidalama,ahşap ve metal işlerinde gerekli ürünlere de bu geniş yelpazede yer vermektedir Baumax. Bu teknik özelliklere sahip ürünlerle de daha çok,hobby olarak bu işle uğraşan ve yaratıcılık yeteneğine sahip insanların bir şeyler üretmesine yardımcı olmaktadır. Baumax'ın iç cephe yalıtımı olan ürünlerinde mineral lifli yalıtım levhaları, profil ahşap giydirmesi, ara bölmeleri dolgu elyaftan yapılma ayaklı metal konstrüksiyon gibi çeşitleri bulunmaktadır.Su giderlerini düşürmek için ise,akış azaltıcı cihaz,-ki,bu cihaz, batarya öncesine veya duş bataryası ara parçası olarak monte edilebilir.-ürünler arasında mevcuttur.Bataryalara takılan bu akış ayarlayıcılar,% 70'e varan su tasarrufu sağlamaktadır. Baumax ürün yelpazesinde, mekanların iç yalıtımı için pek çok olanak mevcuttur:İzolasyon (veya alt) duvar kağıtları, mineral lifli yalıtım levhaları, profil ahşap giydirmesi, ara bölmeleri dolgu elyaftan yapılma ayaklı metal konstrüksiyon ve bağlantı levhaları (alçıpan ve köpük) gibi.Eğer, evinizin iç yalıtımını sağlamak isterseniz bunun için gerekli tüm malzemeleri Baumax'ta bulmanız hiç de zor değildir.Nedir bu gerekli ürünler..? Alçıpan ve yalıtım levhası,alçı yapıştırma harcı,su terazisi,izolasyonlu boya ve rulo fırçasıdır. Baumax ürünleri,yine Baumax'ın vizyonunu yansıtır niteliktedir:

"Orta ve Doğu Avrupa’daki herkes bizim desteğimiz ile evini kendi kişisel istek ve imkanlarına göre yeniden yaratabilmelidir.“

yükleniyor
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: