Adana Carrefour Broşür, Katalog ve Carrefour İndirimleri

Adana için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Carrefour Adana

Teknolojik gelişmeler ve dünyanın şekillenmesi, pek çok alışkanlığı da değiştirmiş ve hayatları yeniden şekillendirmiştir. Yaşamımızın her alanında meydana gelen bu değişilmeden biri de alışveriş yapılan yerlerdir. Önceleri küçük dükkânlar olan alışveriş yerleri zamanla marketler, büyük mağazalar, çok katlı alışveriş merkezleri ve online mağazalar haline gelmiştir. 1963 yıllarında Fransa da ilki açılan Carrefour perakende mağazası da bu büyük mağazalardan biridir. Zamanla ülkemize tüm dünya ülkelerine yayılan bir zincir haline gelen carrefour, gıda ve gıda dışı çeşitli ürünler sektöründe perakende devi haline gelmiştir. Çeşitli gıda ürünleri, hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, mobilya, dekorasyon, beyaz eşya, aksesuarlar ve daha akla gelebilecek pek çok ürün, bu mağazalarda kullanıcılara sunulmaktadır.. Büyük perakende zincirlerinden biri olan Carrefour, değişik iki formatta mağazalarıyla hizmet vermektedir. Süpermarket ve hipermarket formatında bu mağazaların yanı sıra online satışta gerçekleştirmektedir. Ülkemizde birden fazla ilde pek çok semtte yer ala mağazaları ile çeşitli promosyonlar ve kampanyalarla sunduğu ürünleri kullanıcılarla buluşturmaktadır

Carrefour Adana bölgesinde de pek çok mağazası ile burada bulunan kullanıcılara hitap etmektedir. Gıdadan giyime, kozmetikten temizlik malzemelerine, mobilyadan beyaz eşyaya kadar onlarca ürün kategorisinde yüzlerce ürün ile bol çeşitlilik hizmetini uygun fiyatlarla buluşturarak herkes için cazip hale gelmektedir. Adana bölgesinde; Seyhan, Güzelyalı, Hayalpark, Gazipaşa, Huzur Evleri, Kenan Evren, Mücahitler, Yeni Yurt ve Türkeş bulvarı adreslerinde bulunan hiper ve süper market formlarında mağazaları ile bu bölgede bulunan tüm kullanıcı ve tüketicilere, mağazalarına kolayca ulaşabilme imkânı sunuyor.

Carrefour Adana mağazalarında da tıpkı ülke genelinde ki mağazalarda olduğu gibi dönem dönem değişen katalogları ile pek çok ürün grubunda çeşitli ürünleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Hafta sonlarına özel indirimler, çeşitli ürünlerde dönemsel veya günlük olarak kampanyalı fiyatlar ile alışverişi keyif haline getirmektedir. Mağazalarında sunduğu, mavi hat, hızlı kasa, emanet dolapları ve çeşitli formlarda alışveriş arabaları gibi diğer hizmetler ile de alışveriş yapanlar için çeşitli kolaylıklar sunarak alışverişi özellikle kalabalık ve yoğun günlerde eziyet olmaktan çıkarmaktadır.

3.5 Toplam 623 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: