Adana Colins Broşür, Katalog ve Colins İndirimleri

Adana için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Colins Adana

Hazır giyim sektörünün Türkiye’deki öncülerinden Colin’s 1983 yılından bu yana sokak modasında imzası olan bir marka. Bir Eroğlu Holding kuruluşu olan Colin’s özellikle genç kesime hitap ediyor. Tabi kendini genç hissedenlere de. Günlük giyim adına ihtiyaç duyulabilecek her kıyafeti, her aksesuarı Colin’s mağazalarında bulmak mümkün. Bugün dünyada 37 ülkede 600’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Colin’s Türkiye’nin yüz akı ve bir dünya markası olmuş durumda. Colin’s Türkiye’de de yaygın bir mağaza ağına sahip. Türkiye’nin pek çok şehrinde olduğu gibi Adana’da da Colin’s imzası var. Colin’s Adana’da 5 şubesiyle hizmet veriyor. Adana Çakmak Caddesi Arkon AVM’ de, Adana 100. yıl Mahallesi’ndeki Carrefour AVM’ de, Adana’nın Yüreğir ilçesinde ise Hacı Sabancı Bulvarı’nda Optimum AVM’ de, Adana Dörtyol Caddesi’nde, Yenimahalle Öğretmenler Bulvarı’nda Real AVM’ de Colin’s kalitesini bulmak mümkün. Adana Türkiye’nin önemli metropollerinden biri. Genç nüfusun fazla olması sebebiyle ana hedef kitlesi gençler ve genç hissedenler olan Colin’s için Adana da elbette önemli bir şehir.

Colin’s kalitesinden demişken, bu önemli giyim firmasını daha yakından tanımakta fayda var. Giyim firmaları tüketicilere kıyafet satar. Colin’s de bunu yapıyor elbette. Fakat burada Colin’s bir fark ortaya koyuyor. Colin’s insanları giydirirken onların kendilerini iyi hissetmesi için de çaba harcayan tasarımlar yaratıyor. Onlara kendini ifade etme ve tarzını yansıtma şansı veriyor. İşte bu çok önemli. Çünkü giyinmek sadece fiziksel bir zorunluluk değildir. Giyinmek insana kendini iyi hissettirmeli, kendini ifade etme şansı vermeli. Tüm bunların yanında kişinin tarzını da yansıtmalı. İhtiyaçlar, duygular ve tarz. Colin’s tasarımlarını bu üç temel üzerinde oluşturuyor. Tasarımlarını yaparken yenilikleri yakalamak, trend oluşturmak, kendini iyi hissettirmek Colin’s için çok önemli. Bir de bunların yanında olmazsa olmaz kalite faktörü var elbette. Kaliteli kumaş ve kesim Colin’s için üretim sürecinde çok önemli detaylar. Kıyafet kişinin vücuduna oturmalı ve sağlık açısından kesinlikle bir risk barındırmamalı.

Colin’s hizmet politikası, kaliteli tasarımları, müşteri odaklı üretim anlayışı ile 30 yaşında genç bir firma olarak Türkiye’de ve dünyada milyonları giydirmeye, giydirirken iyi hissettirmeye devam ediyor.

4.0 Toplam 80 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: