Adana Teknosa Broşür, Katalog ve Teknosa İndirimleri

Adana için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Teknosa Adana

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. bir perakendecilik zinciridir. 81 ilin 77 ilinde Türkiye’ de perkandecilik üzerine mağazaları bulunmaktadır. Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. teknoloji ürünleri ile en uygun fiyat politikasını benimseyerek en iyi ve kaliteli hizmeti ile tüketicilerine bu imkanı sunmayı amaçlayan bir tekonoloji perakende zincir mağazalarından oluşmaktadır.

Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. perakendecilik mağazalarında donanımlı ve eğitimli ekipler bulunmaktadır. Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. mağazalarına geldiğinizde Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı kaliteli ekip ile karşılacaksınız. Teknosa Adana ilinde Türkiye’ deki toplam 77 ilden yalnızca bir ilidir. Türkiye’de toplam 283 mağaza sayısı ile hizmet vermektedir.

Teknosa 2000 yılında ilk olarak 5 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ise gelinen nokta Teknosa mağazalar zincirlerinin bu zirvesini göstermektedir. Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. Teknosa Adana ile Adana haklının ciddi bir alım ihtiyacını karşılayan mağazalarındandır. Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.’ nın Teknosa Adana şubeleri Türkiye’de Teknosa’nın yaygınlaşmasında her ilde Teknosa alıcılarının kattığı değer gibi Teknosa Adana mağaza müşterileri de Teknosa’nın gelişimine katkıda bulunan değerli mağaza zincirlerindendir.

Teknosa Adana gibi büyük bir ilin ihtiyacına yönelik büyük bir mağaza hacmine sahiptir. Teknosa mağazalarına baktığımızda on üç yıl içerisinde gelinen noktanın istikrarlı büyümesinde her mağazanın katkısının olduğu üzere Teknosa Adana mağazalarının da katkısının etkileri gözükmektedir. Teknosa mağaza zincirlerinin yaygınlaşmasının, hizmet kalite anlayışı, Teknosa mağazalarına duyulan güvenirlik, hızlı ve ürün çeşitliliğin sağlandığı kaliteli ve güler yüzlü ekibi ile Türkiye’nin en yaygın teknolojileri perakendecisi konumuna Teknosa teknoloji mağazasını konumlandırarak ulaştırmıştır. Teknosa Türkiye’de kurulduğu zaman 163 kişilik bir ekip ile faaliyetlerine başlamıştır.

Teknosa bugün konusunda uzman 3500’ün üzerinde çalışanı ile hizmet kalitesini ve ürün gamının sağladığı çeşitlilik ile örtüştürmektedir. Teknosa Adana çalışan ekibin bu başarısı ise tüm Türkiye’de Tekonosa mağazalar zincirlerinde çalışan ekipin aynı anda aynı eğitim oranıyla beslenerek müşteriye yönelik çalışmalarından kaynaklanmış olduğunu gözler önüne sermektedir.

4.1 Toplam 96 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: