• Oriflame Optifresh Kids Çilek Aromalı Diş Macunu 50 Ml.

  Diş Macunu
  26,00TL 16,99TL
 • Farmasi Eurofresh Whitenning Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu 112 G

  Diş Macunu
  34,00TL 18,99TL
 • Farmasi Dr.C.Tuna Çay Ağacı ve Naneli Diş Macunu 112 Gr.

  Diş Macunu
  26,99TL
 • Colgate MaxWhite Medıum Diş Fırçası

  Diş Fırçası
 • Splat Medical Herbs Diş Macunu 100 Ml.

  Diş Macunu
  29,75TL 17,75TL
 • Superdrug Kömürlü Diş Macunu 75 Ml.

  Diş Macunu
  24,95TL 14,95TL
 • Colgate Diş Fırçası Extra Clean 2+1

  Diş Fırçası
  16,99TL 10,99TL
yükleniyor

Ağız Bakım Ürünleri

Alışverişlerimizin büyük bir kısmını kişisel bakımımız ile ilgili malzemelerdir. Kişisel bakım ürünlerinin fiyatı markaya ve kaliteye bir de mağazaya göre değişkenlik gösterir. Sağlık bakımından en önemli kişisel bakımım ürünlerinden biri de ağız bakım ürünleridir. Ağzımız ve dişlerimizin sağlığı çok önemlidir. Hem fiziksel olarak hem de sosyal olarak bizleri etkileyebilecek güce sahiptir. Ağız kokusu çoğu kişi için en büyük kabuslardan biridir. Diş çürüğü de ağız kokusunun nedenleri arasındadır. Bu bakımdan ağız bakımı derken diş bakım ürünlerini de ayrı tutamayız. Ağız bakım ürünleri diş macunu çeşitleri diş fırçası çeşitleri diş ipi ağız gargarası ya da ağız çalkalama suyu ağız duşu ve diş parlatıcı gibi ürünlerdir. Her diş ve ağız sorununa göre de farklı özellikte olanları mevcuttur. Önemli ve bilindik markalar genellikle yüksek fiyatlara satılmaktadır. Aynı kalite de adını duymadığımız ürünlerde bulunmaktadır. Değişik markalar farklı mağazalarda farklı fiyatlar ile pazarlanmaktadır. Ağız bakımımızı çok önemsiyorsak bu ürünleri mutlaka kullanmalıyız. Fakat bütçeniz sınırlı ise o zaman indirim yapan uygun fiyat veren mağazalara yönelmeliyiz.

Çoğu mağaza ara ara çeşitli ürünlere kampanya uygulayabiliyor. Ağız bakım ürünlerine uygulanan kampanyaları takip ederek gerekli ürünleri alabilirsiniz ve üstelik ucuza temin etmiş olursunuz. Mağazaların broşür ve katalogları bu durumda çok işinize yarayacaktır. Fakat bunlara ulaşmakta öyle kolay değil. Mağazaları gezerek broşür toplayabilir veya katalog satın almak isteyebilirsiniz. Bir yandan boşa zaman kaybı yaşar bir yandan da boşuna masraf etmiş olursunuz. Ancak alacağınız ürün için en uygun fırsat bu şekilde ancak karşınıza çıkabilir.

Sizi broşür ya da katalog toplamak için mağaza mağaza gezmekten kurtaracak bir site var şimdi. Sitemiz ebrosur.com sayesinde tüm mağazaların broşür ve katalogları elinizin altında olacak. En son güncel broşür ve kataloglar sayesinde almak istediğiniz ürünün hangi mağaza da ne kadara satıldığını inceleyebilecek ve en ucuz fiyatı yakalayabileceksiniz. Bulunduğunuz şehri ilçeyi beldeyi ekrana girdiğinizde size en yakın mağaza nerede bulunduğunuz yere mesafesi ne kadar tüm bu bilgileri öğrenebiliyorsunuz. Böylece ağız bakım ürününüzü nereden ve ne kadara alacağınızı bilerek alışverişe çıkıyorsunuz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: