yükleniyor

Ahşap Koruyucular

Ahşap asırlardan bu yana kullanılan çok eski bir yapı malzemesidir. Özellikle klasik imaj havasından dolayı beğenilerek tercih edilir. Laminant parke teknolojisinin de gelişmesiyle ahşap gelecekteki önemli yerini koruyacağa benziyor. Ahşap sadece eşyalarda değil pek çok malzemenin de ham maddesini oluşturur. Ahşap eşyalar üzerinde özenilen güzel görünümüyle ruhumuzu dinlendiren nadide eşyalardır. Ahşapların en önemli özelliği selülozdan yapıldığından ağacın ömrünü de eşyalara katmış gibi oluruz. Ancak çok uzun ömürlü olsa da zamanla ahşap eşyalarımız yıpranır ve ilk aldığımız yeni görünümünden kaybederler.

Bu nedenle ahşap eşyalar için ahşap koruyuculara ihtiyaç vardır. Türkiye’nin yerleşik birçok kurumsal firması kaliteli ahşap koruyucu ve vernikler üretmektedir. Su bazlı ham dekoratif vernik astar ve ahşap vernikleri gibi koruyucularla ahşap eşyalarımız mekan yüzeyleri korunmuş olur. Boya malzemesi içinde yer alan ahşap koruyucular eşyalarınıza olağanüstü bir canlılık kazandırır. Ahşap koruyucu ve vernikler suyun tahtaya nüfuz etmesini engeller çizilme ve aşınmalara karşı direnç gösterir küf ve mantara karşı korur. Mikro gözenekli yapısıyla tahtanın teneffüsüne olanak verir. Ayrıca özel konulan pigmentlerin sayesinde ahşabın rengini soldurmaz tahta tarafından da kolayca absorbe edilir. Ahşap koruyucu ürünleri kullanmak için inceltmeye de gerek yoktur.

Piyasadaki en ucuz ahşap koruyucu fiyat bilgilerine ise eBrosur.com‘dan ulaşabilirsiniz. Kaliteli markaların en ucuz fiyatları ve hangi yapı marketlerde satıldığı bilgileri bu sitede mevcuttur. Bunun için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitede kurumsal yapı marketlerin son güncel fiyatlarını öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Hesaplı alışverişler için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürde yer alan ürünler ise sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kendini kanıtlamış kaliteli markaların ve en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanya bilgileri için siz de eBrosur.com‘u ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: