• S-link SPG3-J-5 1,5MT 5 li ANH Akım Koruma Priz

    Akım Korumalı Priz
    119,90TL
  • S-link SPG3-B-5 Akım Korumalı Priz 5 li

    Akım Korumalı Priz
    119,90TL
yükleniyor

Akım Korumalı Prizler

Günümüz de kullanmış olduğumuz birçok alet elektrikle çalışıyor bu tür aletlerin elektriklerinin bir anda kesilmesi durumunda içerisindeki mekanizma bozulabiliyor yalnızca güç kesintisinde değil alete giden fazla akım da elektronik aletimizin bozulmasına sebebiyet verebilir. Hiç beklemediğimiz bir anda elektrik gidince çalışır durumda olan bilgisayarımız ani güç kesintisinden dolayı çökebilir veya fazla akım giden bir prize televizyonumuzun bağlı olması onu bozabilir.

Bu tür durumlar karşısında alınan elektronik ürün garanti kapsamına da girmiyor, paramızı çöpe atmış oluyoruz. Bu tür durumlara sebebiyet vermemek için akım korumalı bir priz almak en güvenlisi olabilir. Nedir akım korumalı priz? Bu priz ani güç kesitisin de bile elektronik aletimizi kapatmaya yarayacak kadar enerji bulundurması ve fazla gelen akımı ya da kesilen akımı dengeleyerek elektronik aletlerimize zarar gelmesini koruyan bir prizdir. Evimizde olmazsa olmaz bir alettir bu. Elektriğe ihtiyaç duyan her alet için çok önemlidir onların bozulmalarına karşı korunması için gereklidir.

Bunlar maddi boyutları küçük sorunlar bozuk bir prizin yol açabileceği durumu düşünebiliyor musunuz? Fazla gelen akım yangın çıkarıp tüm evi yakabilir içerisindeki tüm eşyaları ve kişileri yangında mahsur bırakabilir. Böyle bir tehlike ile karşı karşıya yaşamaktansa hayatınızı riske atmaktansa akım korumalı priz kullanmak daha mantıklı böyle bir şeye sahip olmak çokta zor değil oturduğunuz yerden birkaç tuşa basarak ayağınıza gelmesini de sağlaya bilirsiniz. eBrosur.com'a girerek broşürleri inceleyip hangi mağazada satıldığını öğrenip mağazanın sitesinden siparişinizi verebilirsiniz.

Ben gidip görmek istiyorum diyenler için mağazanın size en yakın şubesini bularak adresini açık bir şekilde de sunuyor, evinizle mağaza arasında kaç kilometre olduğunu dahi belirtiyor. Ücretsiz olan bu uygulama sayesinde aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilir size ne kadar uzaklıkta olduğunu öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken eBrosur.com a girip aradığınızı bulmak. Bu hizmet sayesinde artık fuzuli vakit kayıplarına son verebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: