Aksaray Adese Broşür, Katalog ve Adese İndirimleri

Aksaray için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Adese Aksaray

Tüm ihtiyaçlar için Adese Aksaray

İtiifak Holding’in kuruluşu olan Adese Aksaray için en ideal alışveriş merkezlerinden biri haline geldi. Aksaraylılar artık ihtiyaçlarını karşılamak için farklı adreslerden alışveriş yapmak yerine sadece bu merkezi tercih ediyor ve bu sayede kolaylıkla gereksinimlerinin tamamını karşılayabiliyor. Oldukça ekonomik fiyatların geçerli olduğunu da unutmamak lazım… Binlerce ürün arasından dilediklerini seçerek ekonomik fiyatlar ile ödemelerini yapabilen Aksaraylılar için bu alışveriş merkezi en doğru tercihlerden biri olabiliyor.

En taze gıdalar için Adese Aksaray

Özellikle gıda alışverişlerinde ekonomik fiyatlar kadar ürünlerin tazeliği de önem kazanıyor. Sebze ve meyveleri direk olarak üreticisinden temin ederek en taze haliyle tüketicilerine sunan Adese Aksaray halkının tazeliğini uzun süre koruyan sebze ve meyvelere sahip olmasını sağlayabiliyor. Aynı zamanda aracı kuruluş ya da şahısların olmaması fiyatların da düşük olmasını sağlayabiliyor. Pek çok gıda ihtiyacının karşılanabildiği alışveriş merkezinde unlu mamulleri de bulabiliyorsunuz. Adese unlu mamul olarak müşterilerine kendi markası olan restore’nin ürünlerini sunuyor. Bu sayede ekonomik fiyatlar yine korunmuş oluyor.

Son derece ünlü bir perakende markası olan Adese Aksaray halkı için bir şans da diyebiliriz. Çünkü gayet hijyenik bir şekilde ürün satışı yapılıyor ve beraberinde halkın da güvenle bu ürünleri satın alması, kullanması ve tüketmesi sağlanıyor. Temizlik ve hijyen anlamında da beklentileri fazlasıyla karşılayan alışveriş merkezinde raf ömürleri sürekli kontrol altında tutuluyor. Ürünlerin son kullanma tarihleri de düzenli olarak kontrol edilenler arasında yer alıyor. Yaklaşık olarak 25 milyon müşteriye sahip olan bu markanın kontrollerini düzenli olarak yapması da bir anlamda zorunlu tutulan esaslar arasında bulunduruluyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede en ekonomik fiyatlar ile yanıt olmayı hedefleyen alışveriş merkezi pek çok kentte ve ilçede aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Başta Konya ve bazı ilçeleri olmak üzere ülkenin pek çok noktasında satış yapan bu alışveriş merkezinden siz de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle haftalık meyve-sebze ihtiyaçlarınızı karşılamak için Adese en doğru adres olacaktır. Kaliteyi ucuza alabileceğiniz bu adreste meyve ve sebzelerin de en tazesini bulabiliyorsunuz.

3.9 Toplam 106 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: