yükleniyor

Yatak Koruyucu Alez

Evinizde belki de sizi en rahat ettiren yeriniz yatağınızdır. İş hayatınız aile hayatınız arkadaş çevreniz trafik gibi problemlerin son durağı yatak odanız ve yatağınızdır. Yatak cinsel hayatınızın vazgeçilmez bir parçası ve onu canlı kılan nesnelerden bazısıdır. O yüzden sizin için ve insanlar için çok büyük önem teşkil etmektedir. Çocuklarınızın ya da bebeğinizin rahatı için de yatak önemli bir nesnedir. Bir de yatak ana nesnesi olarak alez vardır. Kelimenin tam anlamıyla yatak koruyucusu olarak bilinir ve birçok çeşidi vardır. Yatağınız kirlendiğinde çoğu zaman atmak zorunda kalır yeni yeni yeniden masraf etmek zorunda kalabilirsiniz ve yatak çok pahallı bir eşyadır. Kirlendiği zaman yıkaması imkânsızdır. Bu yüzden alez yatağınızın kirlenmesini engeller nitelikte bir araçtır.

Temelde Kapitoneli ve Sıvı geçirmez olarak ikiye ayrılır. Kapitoneli alezler standart kullanım içindir ve pamuklu bir yapıya sahiptirler. Sıvı geçirmez alezler ise adından da anlaşılacağı gibi sıvıyı yatağa geçirmezler. Sıvı geçirmez yatak koruyucular alezler 2 katmandan oluşur. Üst katman pamuktan oluşur havlu ve uyku konforunu sağlamak terleme ve ses gibi durumların önüne geçer. Alt Katman ise sıvı geçirmez polyesterden oluşur. Sıvıyı üst katmana hapseder. Sıvı geçirmez alez bebek yataklarının dışında tek kişilik ve çift kişilik yataklarda da kullanılabilir. Nevresim dünyasının vazgeçilmezi olan alez kullanılması gereken bir ihtiyaç niteliği taşır. Çünkü istemsiz bir şekilde yatağınızı ıslatan bebeğiniz yüzünden yatağı atmak zorunda kalabilirsiniz çünkü ilerde koku yapar niteliğe sahip olacaktır yatağınız. O yüzden alez çok gerekli bir malzemedir. Bunlar çeşitli fırsatlarla satılmaktadır.

Birçok kampanya bulunmaktadır. İstediğiniz gibi gidip katalog inceleyerek istediğiniz türden aleze sahip olabilirsiniz. Birde kalitesiz yatakların yayları çıkabilir ve bu size ya da çocuğunuza ciddi geri dönülemez zararlar verebilir bunlarla da karşılaşmamak için alez malzemesi kullanılması gerekmektedir. Alez ihtiyacı için birçok indirim mevcuttur. Fiyat aralığı ise herkesin bütçesine uygun bir yapı gösterir. Tüm bu malzemeleri ebrosur.com dan bakabilir ve elde edebilirsiniz. Daha birçok ev tekstili ürünler sitemizde mevcuttur.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: