Ankara Baumax Broşür, Katalog ve Baumax İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Baumax Ankara

Ankara’da Baumax açıldı!

9 farklı ülkede satış yapan Baumax zengin ürün çeşitliliği ile beklentileri en üst düzeyde karşılayan yapı marketlerden biridir. Samsun, İzmit, İzmir ve Bodrum’un Ardından Başkent Ankara’da bu mağazaya kavuştu. Yenimahalle’de açılan Baumax Ankara kısa zamanda tüm kentlilerin uğrak mekanlarından biri haline geldi. Ev ve bahçe ürünlerini Ankaralılar artık bu yapı market aracılığı ile karşılıyor. Uygun fiyatlar ile ödeme yapma şansını yakalayan başkentliler aynı zamanda zengin bir ürün çeşitliliği içerisinden seçim yapmanın keyfini de yaşayabiliyor.

15 bin metrekarede Baumax Ankara

Başkentte yapı market alternatiflerinin çok fazla olmaması nedeniyle Baumax Ankara mağazasına kentte ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü alternatiflerin çok fazla olmaması, insanların da gönüllerine göre bir alışveriş yapamamasını beraberinde getiriyordu. Bu yüzden yeni bir market başkentliler için daha fazla seçenek anlamına geliyor. Özellikle bahçe mobilyaları ve bahçede kullanılabilen diğer ürünleri ile beğeni toplayan bu market tam 15 bin metrekarelik bir alan üzerinde satış yapıyor. Teşhir amacıyla sergilenen ürünleri net olarak görebiliyor ve nasıl bir seçim yapmak istediğiniz konusunda daha sağlıklı kararlar verebiliyorsunuz.

İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük yapı marketi olma özelliğini kazanmış olan Baumax Ankara Türkiye genelindeki market sayısını kısa zamanda 30’a çıkarmayı hedefliyor. Bu bakımdan müşteri sayısını her geçen gün daha da arttırmak gibi bir hedefi mevcut! Bu hedefine ulaşmak için de düşük fiyat politikasını yıl boyunca uygulamaya çalışıyor. Tüm bunlar elbette Ankaralıların lehine olan gelişmelerdir. Çünkü mobilyalar gibi bütçeleri bir miktar zorlayan ürünleri satın almak için indirim kampanyalarını beklemek durumunda kalmıyorlar.

Uygun ödeme kolaylıkları da sunarak başkentlilerin ihtiyaçlarını ertelemeden temin etmelerine olanak tanıyan yapı marketin ürün kalitesi ile de beğeni kazandığını söyleyebiliriz. Sert plastikten ahşaba, metalden silikona kadar pek çok farklı malzeme kullanılarak üretilen ürünler üstük kalite özelliğini taşıyor. Uzun yıllar yeni görünümlerini koruyabilen ürünleri ucuza almanız mümkün olabiliyor. Bu yüzen alışverişte ilk adreslerden biri olmayı bu yapı marketin çok kısa zamanda başardığını söyleyebiliriz. Sizin de yolunuz Yenimahalle’den geçerse mutlaka bu mağazaya uğrayarak ürünlere göz gezdirmelisiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı hangi fiyatlar ile karşılayabileceğinizi görmüş olacaksınız.

4.1 Toplam 88 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: