Ankara Kiler Broşür, Katalog ve Kiler İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kiler Ankara

Kazançlı Alışveriş Adresi

Ülke genelinde hızlı tüketim maddelerinin satıldığı birçok market zinciri ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerinde yiyecek ürünleri başta olmak üzere Temizlik Maddeleri, Tekstil Ürünleri, Ayakkabılar, Oyuncak Reyonları gibi birçok tüketim ürünleri bulunmaktadır. Ülkemizde Hızlı Tüketim Ürünlerinin satıldığı marketler Avrupa Standartlarında olan Misyon ve Vizyon sahibi firmalardır. Hızlı Tüketim Ürünlerinin satıldığı bazı marketlerin şehir içi ve şehir dışında birçok kuruluşları bulunmaktadır.

Hızlı tüketim maddelerinin satıldığı birçok mağaza ve market bulunmaktadır. Bu firmaların sattıkları hızlı tüketim ürünleri olması nedeniyle firmaların kurumsal ve misyon sahibi olması oldukça önemlidir. Hızlı tüketim sektöründe ülkemizde önemli bir yer elde eden Kiler Marketler Zinciri “ Kazançlı Alışveriş” sloganı ile ülke genelinde birçok mağaza ile hizmet sunmaktadır. Ülkenin 7 Bölgesinde açtığı 3 farklı mağazacılık konsepti ile hizmet sunan Kiler Ankara bölgesi başta olmak üzere birçok bölgede tüketicilerin alışverişte ki ilk tercihi arasındadır.

Kiler Ankara, Ayrancı, Balgat, Cebeci başta olmak üzere Ankara’nın birçok bölgesinde hizmet sunmaktadır. Kiler Market Zincirinde, hızlı Tüketim Maddelerinin en kaliteli ürünleri tüketiciler ile buluşturulmaktadır. Et ve Tavuk ürünler Kiler Market Zincirine ait Et Entegre Üretim Tesislerinde İslami usullere uygun şekilde hazırlanıp, ambalajlanarak insanların hizmetine sunulmaktadır. Hızlı Tüketim ürünleri dışında Kiler Marketler Zincirinde satılan Sebze ve Meyveler, birinci sınıf kalite ürünlerdir. Yine Hızlı Tüketim Maddelerinden olan Unlu Mamuller de Unlu Mamuller Üretim Tesislerinde hazırlanan özel ve hijyenik koşullarda en taze şekilde sofralara ulaşılması için hazırlanmaktadır.

Birinci Sınıf Alışveriş Merkezi

Başkentin birçok semtinde bulunan Kiler Ankara, vatandaşlara birinci sınıf ürünleri uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Kiler Market Zinciri belirli dönemlerde yaptıkları kampanyalar ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmakta, insanların uygun fiyat garantisi ile alışverişlerini yapmasını sağlamaktadır. Kiler Market tarafından yapılan kampanya ve indirimler hazırlanan insert ve reklam çalışmaları ile halka tanıtılmaktadır. Ülke genelinde ki seçkin mağazaları ile birçok tüketiciye hizmet sunun Kiler Alışveriş Merkezi yeni açılacak mağazaları ile ülke’de hızlı tüketim sektöründe hizmet gösteren mağazalar arasında isminden sıkça söz ettirecek.

4.0 Toplam 101 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: