Ankara Kipa Broşür, Katalog ve Kipa İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kipa Ankara

Kipa mağazalarının 24 ildeki mağazalarından 5 tanesi de Ankara’da yer almaktadır. Kipa mağazaları kaliteyi ucuza sunmak sloganıyla Türkiye’de 1992 yılında faaliyete başlamıştır. İlk mağazasını İzmir’de açmasının ardından tüm batı Türkiye’ye yayılan Kipa Ankara’da 5 mağazaya sahiptir.

Ankara ili Türkiye’nin başkenti olması konumuyla ve yüksek nüfus oranıyla mağazacılık sektöründe önemli yere sahiptir. Kipa Ankara değerli müşterilerine daha hızlı ve daha iyi hizmet edebilmek için yoğun çalışmalar içerisine girmiş bulunmaktadır. 5 mağaza hangi konumda olursa olsun müşterilerinin yakınında yer alma amacıyla, merkezi noktalar gözetilerek konumlandırılmıştır. Bu mağazalar; Çankara, Keçiören, Polatlı, Mamak ve Yenimahalle’de konumlandırılmıştır. Ankara genelinde birçok Özel ve Kamu kuruluşu toplu alışverişlerinde Kipa Ankara mağazalarını tercih etmektedirler.

Kipa Ankara mağazalarının öncelikli hedefi, satın alırken kazanmak isteyen kişileri müşterileri haline getirmektir. Karını minimize ederek, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaları sonucu, müşterilerinin satın alırken kazanmalarını sağlar. Piyasa fiyatlarını her zaman detaylı olarak inceler, fiyatlarının piyasanın altında olmasına özen gösterir. Bunu sağlarken de asla kaliteden ödün vermez.

Kipa Ankara mağazaları, Kamu kurumlarının yoğun olduğu Ankara bölgesinde kamu kurumlarının ilk adresi olmaya çabalamaktadır. Devlet dairelerinin birçok ihalesini alan Kipa Ankara mağazaları, kurumlarıyla çalışmaya ileriki günlerde de devam edecektir. Memur sayısının da yoğun olarak yaşadığı Ankara bölgesinde Kipa Ankara mağazaları gerek ürün fiyatları gerekse mesai saatleri olsun, müşterilerinin hayat standartlarını her zaman göz önüne almaktadır. Ayrıca müşterilerinin fikir, talep ve eleştirileri doğrultusunda her zaman özel değişiklikler yapma hakkına sahip olmaktadır. Gerek mağazada gerekse telefon veya e-posta yoluyla, her zaman müşteri dileklerini kabul eder. Değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermekten mutluluk duyacağını her zaman hatırlatır.

Kipa Ankara ekibi olarak, Ankara bölgesindeki çalışmalarına ağırlık vermeyi planlamaktadır. Ankara insanının öncelikli tercihi olabilmek adına, bölge ihtiyacının belirlenmesi ve bölgeye özel yerel ürünlerin satılabilmesi adına başlayan çalışmalar kısa süre içerisinde sonlanıp, ürünler reyonlarında yerini alacaktır. Bölgeye özel ürün satışı gerçekleştiren Kipa, Kipa markalı ürünleri ile de Ankara müşterilerinin yanındadır.

3.4 Toplam 266 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: