Ankara Şok Market Broşür, Katalog ve Şok Market İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Şok Market 01 Nisan 2023 Kampanya Broşürü!

3 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele

Şok Market 29 Mart - 04 Nisan 2023 Kampanya Broşürü!

6 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Şok Market Ankara

İnsanların gereksinim duyabileceği değişik ürün gruplarında yer alan ürünleri sunan perakende marketler, hayatlarımızda aktif bir şekilde yer alıyor. Bu marketler tüketicilere sağladıkları çeşitli ürünlere kolayca ulaşabilme hizmetini, uygun fiyatlarla birleştirerek alışverişi cazip hale getiriyor. Çeşitli gıda ürünleri teknolojik ve elektronik eşyalar, temizlik malzemeleri ve tekstil ürünlerinin de aralarında yer aldığı onlarca ürün çeşidini tek markette bir arada sunan perakende hizmeti ülke genelinde yaygınlaşmaktadır. Yaygınlaşan marketler konseptleri ile zincir mağazalar şeklinde kurulmaktadır. Bu marketlerden biri olan şok market, çok uygun fiyatlar ve cazip indirim teklifleri ile tanınmaktadır. Şok market, dönem dönem değişen fırsat ürünleri ile bulundukları bölgede çok sayıda tüketicinin alışveriş yaparken sürekli olarak tercih ettiği marketlerden olmayı başarmıştır. Kampanyalı ve indirimli ürünleri zaman zaman çeşitli hediyelerle daha cazip hale gelmektedir.

İç Anadolu bölgesinde yer alan ülkemizin başkenti olan ve en büyük, gelişmiş illerden biri olan Ankara içerisinde sayılamayacak kadar çok şubesi olan Şok marketler müşteri memnuniyeti politikası ile uygun fiyatlarını herkesle buluşturmayı hedefliyor. Şok Ankara şubeleri il sınırları içerisinde yayılmış bir şekilde tüm tüketicilerin kolaylıkla ulaşabilecekleri noktalarda yer alıyor. Şok Ankara gibi büyük bir il de nüfus yoğunluğunun çeşitli alışveriş ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar bol market şubesi ile hizmet vermektedir.

Şok marketler, benimsedikleri müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile kalite ve güvenilirliği bir arada sunuyor. Çeşitli pek çok ihtiyacınız için onlarca ürün bulabileceğiniz şok marketler indirim ve kampanyalar ile kullanıcıların hizmetinde… Ürünlerinin hepsi kaliteli ve bilinen iyi markaların ürünleri olan şok market, tüm ürünleri test ettikten sonra satışa sunuluyor. Satıştan kullanıma tüm aşamalarda müşteri memnuniyeti önemsenen şok marketler, tüketici dostu prensipler benimsemiştir.

Şok marketler zinciri bir semtinde en az 2 şubesi ile Ankara’da bulunan tüketicilere ulaşarak, kaliteli, güvenilir bir alışverişi uygun fiyatlarla birleştiriyor. Şok Ankara şubeleri; Altındağ, Beypazarı, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Pursaklar, Haymana, Keçiören, Çankaya, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan Kızılcahamam gibi bölgelerden her birinde çok sayıda şubesi ile tüm kullanıcılara uygun fiyatlar sunuyor.

3.4 Toplam 479 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: