Ankara Tekzen Broşür, Katalog ve Tekzen İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Tekzen Ankara

Tekzen yapı marketleri yüzde yüz yerli sermaye ile 1995 yılından beri Türkiye haklına hizmet vermektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlar ile istikrarlı bir yapı sergilemektedir. Tekzen 46 ilde 79 Tekzen yapı marketleri ile 15 Express 1 zen harmony şubesi ile Türkiye’nin en çok müşteriye ulaşmış en yaygın yapı market zincirleri olduğunu görüyoruz. 18 yıldır göstermiş olduğu doğru strateji ve hedefleri ile marka değerini daha da yükselterek büyümeyi sürdürmüştür. Tekzen kendin yap konseptini tüm mağazalarında uygulamaktadır. Türkiye’ de yerli yüzde yüz sermayeye sahip olan ilk yapı market olma özelliğini de göstermektedir. Tekzen yapı marketleri sektörde en kapsamlı dağıtım ağına sahip olan yapı marketlerdir. Tekzen yapı marketleri dünyada tanınan bir marka olmaktadır. Tekzen vizyonundan almış olduğu hareket ile yurt dışı ayağına yerli marka olarak ilk defa Romanya’ da açmış olduğu mağaza ile dikkat çekmektedir. Tekzen geçtiğimiz günlerde; Irak Erbil’de bir mağaza açılışı daha yapmıştır. Yapı marketin öncüsü Tekzen yapı marketleri 2013 yılında ilk yarısı Irak ülkesinde ikinci mağazasını açmayı hedefleri arasına koymuştur. 2013 Mart sonu itibari ile 46 ilde 95 mağazaya ulaşmıştır. Mağazalar konseptini müşteri ve ürün portföyüne göre düzenleyen Tekzen başarılı hizmet noktalarına adım atmaktan gurur duyar.

Türkiye Tekzen yapı marketlerine bir güven duyuyor. Tekzen bir satış yapı marketi olmanın dışında iyi bir sosyal sorumluluk proje firması olarak da göze çarpmaktadır. Tema kuruluşu ile çok başarılı projelere imza atan Tekzen Türkiye’de ve dünya’da girişimcilik ruhunu yansıtmayı hedefleyerek insana değeri göz önünde bulundurmaktadır.

Tekzen Ankara yapı marketleri bu sosyal sorumluluk projelerinde büyük şehir olma özelliği ile rol almaktadır. Tekzen Ankara gelişen ve değişen şehre yenilik ve boyut kazandırmaktadır. Tekzen Ankara yapı marketlerinde birçok ürün gamını bulmanız mümkündür. Çünkü Tekzen Ankara Türkiye’deki birçok Tekzen yapı marketleri ile aynı eş değerde kaliteli hizmeti tüketicisine sunmaktadır. Tekzen Ankara müşteri odaklıdır. Tekzen Ankara müşteriden aldığı dönüşle beslenir. Tekzen Ankara ile ayrıcalıklı müşteri olma şansına sahip olabilirsiniz.

3.7 Toplam 184 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: