Ankara YKM Broşür, Katalog ve YKM İndirimleri

Ankara için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

YKM Ankara

YKM Ankara mağazaları ile Ankaralı alış veriş tutkunlarına hizmet ediyor. YKM’nin en çok şubesi olan illerden biri de Ankara. Böylelikle Ankaralılar için son derece kolay ve rahat alış veriş ortamı sunmaktadır. YKM geniş ferah ve çok katlı mağazalar ile Ankaralı alış veriş tutkunları için bir cazibe merkezi olmuştur.

 Şehrin en işlek ve ulaşımı en kolay bölümlerini tercih ederek alış verişe ve YKM’ye ulaşım oldukça kolay. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan Ankara mağazaları çok katlı geniş ve ferah mağazaları ile eğlenceli bir alış verişe kapılarını açıyor. Elektronik, giyim, kozmetik ve daha bir çok ürün grubunu bir arada bulunduran Ankara mağazaları müşterilerinin dilediği ürünü onca zahmetten kurtararak tek bir çatı altında sunuyor. Ankara’da Sport ve Outlet mağazaları da bulunan YKM geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Sport mağazaları, spor ve rahat giyim tarzını sevenlere gündelik yaşama en uygun spor giyimlerini sunarken, diğer yandan spor aksesuarları da satışa sunarak hem sporla ilgilenen profesyonellere hem de spor severlere hitap ediyor. Outlet mağazaları ile de binlerce ürünü uygun satışa sunuyor.YKM Ankara da geniş bir kitleye hitap etmek ve müşteri sayısını arttırmak için 3 Outlet mağazası 1 Sport ve 2 YKM mağazası bulunmaktadır. Ankaralılara YKM kart ile puan toplayarak daha az ödeme fırsatı sunmanın yanı sıra özel firmalarla yapılan anlaşmalar sayesinde bu firmalardan ürün yada hizmet satın alırken de daha az ödeme imkanı sunuyor. YKM Kampüs Kart ile yüzbinlerce öğrencinin yaşadığı Ankara’da gençlere özel ayrıcalıklar sunarak indirimler ve kampanyalardan daha iyi faydalanmasını sağlıyor.

YKM köklü bir firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet hayatına devam etmekte. Uzun yıllar Ankara da faaliyet göstermesi ve Ankaralılarca sevilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşarken bu sevginin sorumluluğunun da farkında olarak daha uzun yıllar Ankara’ya hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacaktır. 

4.0 Toplam 81 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: