Antalya Bimeks Broşür, Katalog ve Bimeks İndirimleri

Antalya için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Bimeks Antalya

1990 yılında İstanbul Kadıköy’de de olsa belki bir teknoloji mağazası açmak çok cazip bir fikir değildi. Ne de olsa henüz internet kişiselleşmemiş, mobil telefonlar hayatımıza girmemişti, bilgisayar ellerde taşınmıyordu. Fakat Bimeks’in kurucuları bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri önceden görmüş olacaklar ki; neredeyse çeyrek asır önce böyle bir adım attılar. Aradan geçen yıllar Bimeks’in kurucularını haklı çıkardı. Bilişim ve haberleşme teknolojilerindeki hızlı gelişme, hızlı ürün gelişimini beraberinde getirdi. Aynı zamanda Bimeks’in büyümesi ve gelişmesini de. Bimeks 2007- 2008 yıllarında CNBC- Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olarak gösterildi. 2011’de cirosu 396 milyon olan şirket son sekiz yılda satış hacmini yıllık ortalama %40 oranında arttırmıştır. Bimeks Türkiye’nin ilk teknoloji marketi. Teknoloji marketi kavramı Bimeks ile başladı. “Teknoloji’nin kalbi burada atıyor” sloganı ile hizmet veren Bimeks, Aralık 2012 verilerine göre Türkiye’de 41 şehirde 70 adet mağaza ile hizmete veriyor. Bimeks’in hedefi 2015 yılı sonunda 81 ilde toplam 154 mağazaya ulaşmaktır. Bimeks Akgiray Ailesi’ne ait bir şirket olup ortakları arasında Londra merkezli yatırım fonu Capital Grup da yer almaktadır.

İstanbul’da açtığı ilk mağazasında 125 çeşit ürüne sahip olan Bimeks, bugün elektronik, teknoloji ve bilişim adına akla gelebilecek her ürünü satıyor. Bilgisayar ve bilgisayara dair her şey, müzik aletleri, görüntü ve ses sistemleri, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, sağlık ürünleri, mutfak aletleri, küçük ev aletleri, beyaz eşya, araç teknoloji ürünleri ve bütün bu ürünlerle ilişkili her türlü aksesuar Bimeks’in geniş ürün yelpazesinde yer alıyor.

Bimeks Türkiye’de büyük bir hızla mağaza açmaya devam ediyor. Bimeks’in mağaza açış hızı da en az teknolojik ürünlerdeki gelişmeler kadar baş döndürücü. Kısa bir süre önce haftada altı mağaza açmak gibi önemli bir rakama imza atan Bimeks’in Antalya, Adana gibi büyük şehirlerde de mağazaları var, Van ve Siirt gibi şehirlerde de. Bimeks’in Antalya’da da üç mağazası bulunmaktadır. Bimeks Antalya Alanya’da, Antalya Lara’da Shemall AVM’de, Antalya’da Özdilek AVM’de ve Antalya Manavgat’ta hizmet vermektedir.

4.0 Toplam 89 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: