Antalya Kipa Broşür, Katalog ve Kipa İndirimleri

Antalya için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kipa Antalya

Her geçen gün ülkemiz güneyinde gelişim ilerlemektedir. Kipa mağazaları da bu gelişime katkıda bulunmak amacıyla batı ve güney illerimizde mağaza açılımlarına devam etmektedir. Bugün güneyin turizm açısından en önemli şehri olan Antalya ilimizde Kipa Antalya, 5 adet mağaza ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kipa Mağazaları; kültürü, ilkeleri ve memnuniyeti esas alan hizmet anlayışı ile müşterilerin hayatına değer katmak için çalışır. Kipa Antalya mağazalarında da tıpkı diğer mağazalarında olduğu gibi bu konulara önem verilir. 24 ilde 190 'ı aşkın mağaza ile Tüm Türkiye’de olma hedefine her geçen gün daha da yaklaşan Kipa olarak, işini seven ve daha iyisini yapmak için ellerinden gelen gayreti gösteren çalışan ekibi, önümüzdeki dönemde de aynı gayreti göstereceklerine söz vermektedirler.

Kipa, hiçbir surette üretim ve satış noktalarında gıda güvenliğinden, hijyenden ve kaliteden taviz vermez. İşinin uzmanı, nazik ve güler yüzlü personeli sayesinde müşterilerinin güvenine ve saygın kuruluşların çeşitli ödüllerine layık görülmüştür. Bunun yanı sıra Kipa Uluslar arası Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 belgelerine sahiptir. Bu belgelere sahip olmanın sorumluluğuyla modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde gıda güvenliğinden ve kaliteden taviz vermeden üretim yapmakta ve bu ürünleri mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Kuzey güney demeden, sahip olduğu tüm mağazalarında aynı standartları sağlamayı amaç edinmiş Kipa, İstanbul veya İzmir’de ne ise Kipa Antalya mağazalarında da aynı olma yolunda ilerlemektedir. Hangi mağazaya giderseniz kendinizi yabancı hissetmemeniz Kipa ekibinin en büyük uğraşlarından biridir. Tüketici odaklı olma, müşteri memnuniyetini artırma konusunda titizlikle çalışan, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılama misyonunu tüm çalışanlarının benimsemesini sağlayan Kipa, sosyal sorumluluk projeleriyle müşterilerinin ve rakiplerinin gönüllerini her zaman fethetmeye devam etmektedir. Rakiplerine bu konularda örnek olmayı kendine borç edinmiştir.

Kipa Antalya’nın öncelikli hedefleri arasında, şehrin kalkınmasına katkıda bulunup, şehir çalışanlarının maliyetlerini azaltmak vardır. Bu sayede gelecekte hem Antalya bölgesindeki mağaza sayısını artırıp hem de Güneyin gücünün artmasına destek olacaktır. Mutlu müşterilerin ancak mutlu çalışanlarla yaratılabileceğini bilen Kipa; genç, dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam edecektir.

3.4 Toplam 265 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: