Antalya Şok Market Broşür, Katalog ve Şok Market İndirimleri

Antalya için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Şok Market Antalya

İçerisinde çeşitli reyonların ve değişik ürün gruplarından ürünlerin yer aldığı marketler yaşamımızda ciddi bir önem kazandı. Bu marketlerin bizlere sağladığı ürün çeşitliliği, ihtiyaç duyulan ürüne kolayca ulaşabilme ve uygun fiyatlar gibi hizmetler, onları yaşamımızda vazgeçilmez kılmaya başladı. Gıda ürünleri, çeşitli elektronik eşyalar, ev eşyaları, temizlik ürünleri, tekstil ürünleri gibi daha onlarca ürün çeşidini bir arada sunan marketler artık her il ve ilçede tüketicilere hizmet sunuyor. Birde bunlar arasında zincirleşmiş olanları var ki cazip fiyatları ve kampanyaları yüzleri güldürüyor. Bu marketlerden biri de konsepti ve ürünleri ile Şok markettir. Şok marketler doğduğu günden bu yana hızlı bir gelişim ve yayılma göstererek neredeyse tüm ülkeyi kapsayan şube noktaları ile bazı il ve ilçelerde birden fazla şubesi ile tüketicilere ulaşarak kaliteli ve güvenli alışveriş imkânı sunuyor.

Akdeniz bölgesinde yer alan en büyük ve gelişmiş illerden biri olan Antalya ili sınırları içerisinde pek çok semt ve ilçede sayılamayacak kadar çok şubesi olan Şok marketler hizmette sınır tanımıyor. Şok Antalya da Müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilecek noktalarda yer alan şubeleri ile ürünlerine ve cazip fiyatlarına, tüketicilerin kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı ürün güvenliğini prensip kabul etmiş şok marketler Tic. A.Ş ile hem evinizin ihtiyaçları hem de kişisel olan ihtiyaçlarınız için onlarca ürün bulabilirisiniz. Hepsi kaliteli ve bilinen iyi markalar olan şok market ürünleri test edilip kontrol edilerek satışa sunuluyor. Satıştan kullanıma tüm aşamalarda müşteri memnuniyeti önemseniyor.

Antalya gibi yoğun nüfuslu, özellikle tatil sezonlarında nüfusu artan bir il de insanların alışveriş ihtiyaçları da çok büyüktür. Şok marketler zinciri ise sadece bir semtinde bile yaklaşık on şubesi ile Antalyalı tüketicilere ulaşarak, kaliteli, güvenilir bir alışverişi uygun fiyatlarla birleştiriyor. Şok Antalya şubeleri; Alanya, Kumluca, Demre, Finike, Muratpaşa, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Kepez, Manavgat Serik, Karşıyaka, Gazipaşa, Korkuteli, merkez ve Döşeme altında sayıları birden fazla şubeler halinde bulunmakta ve buralarda ki tüm tüketicilere ulaşmayı hedeflemektedir.

3.5 Toplam 464 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: