Antalya Tchibo Broşür, Katalog ve Tchibo İndirimleri

Antalya için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Tchibo 24 Kasım - 15 Aralık 2021 Kampanya Broşürü: Kayak Sezonuna Hazırlanın

11 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Tchibo Antalya

Tchibo Antalya denilince Akdeniz havasının kahve keyfiyle beraberinde bir alışveriş keyfine dönüştüğünü bilmek Antalya yöre insanını ve yerli yabancı turist sirkülâsyonunu bu tatil beldesinde yazın keyifli anlar geçirmesine imkan oluşturuyor. Adeta bir cennet beldesi olan Antalya büyük bir turist akımına uğramaktadır. Alman firma olan Tchibo Antalya beldesinde büyük ilgiyle sahip olmasını sanıyoruz ki Almanya’nın kahvelerinden ve alışveriş yapısının kolaylığından almaktadır.

Tchibo Antalya, ilin lokasyon bakımından büyük bir ihtiyacı olan alışveriş yardımcılarını büyükten küçüğe yani A’dan Z’ye müşterisine satın alma kolaylığı sunmaktadır. Tchibo Antalya bölgesinde oturuyorsunuz fakat ürün almak için Tchibo Antalya mağazalarına gitmek istemediniz. Bunun için online alışveriş imkanına sahip bir sistemle Tchibo sizi karşılıyor. Tchibo online alışverişlerinizde 100 Lira üzeri alışverişlerinize ücretsiz kargo imkanını da siz değerli müşterilerine sunuyor.

Antalya da yazlığınız var ve bahçenize bahçe ürünleri almak istiyorsunuz. Peki o zaman Tchibo Antalya mağazalarına gelerek bahçeniz için aradığınız her türlü mobilyayı, seçkin bahçe ekim alet ve edevatlarını, bahçe dekorasyonları, bahçe aydınlatmalarını bulmanız mümkündür. Yazın bahçenizde kullanacağınız şezlongunuza alternatif kullanım imkanlarıyla sahip olabilirsiniz. Çıkarılabilir şezlong ayaklıklarına sahip ürünü ayaklığı çıkarttıktan sonra sandalye olarak çok amaçlı kullanım imkanı yanında termik ve yumuşak dolgu oturuş ve yatış minderleri ile de rahat bir bahçe keyfini yazın Tchibo Antalya mağazalarında uygun fiyat ve cazip kampanyalarıyla yüksek kalite de alma imkanına sahipsiniz.

Tchibo Antalya klasik bahçe mobilya setleri ile şıklığı evinizin bahçesine getirerek keyifli anlarla misafirlerinizi Antalya’nın sıcak atmosferine davet edebilirsiniz. Tchibo Antalya bahçe setleri içerisinde maksimum 200 cm genişliğinde masa ürünleri yer almaktadır. Masa plakalarını birbirinden ayırıp ardından ortadaki parçayı çıkarabilir ve böylece daha küçük boyutlu masa kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Bahçe mobilyaları 8 parçadan oluşmaktadır. 1 adet rahatlama şezlongu, 1 adet tabure, 1 adet masa, bir adet bank ve 4 adet sandalye paketleri ile bahçe setlerinizi oluşturabilirsiniz.

Alternatif keyif dünyası sağlayan Tchibo Antalya mağazalarına gelerek sizde yazın keyfini Tchibo ürünlerine sahip olarak çıkartın.

4.1 Toplam 77 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: