Antalya Teknosa Broşür, Katalog ve Teknosa İndirimleri

Antalya için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Teknosa Antalya

Teknosa, Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisidir. Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.77 ilde Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin en yaygın teknolojisi perakendecisi olmanın getirmiş olduğu sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkelerini benimsemiştir. Teknosa Antalya ilinde bu faaliyetlerini de son hızla devam ettirmektedir. Teknosa Antalya Türkiye Teknosa’nın perakendecilik kapsamında yaşattığı en yaygın teknoloji mağazalar zinciri olma özelliğinin getirmiş olduğu sorumluluk ilkesi ile bilimsel perakendecilik ilkesiyle nitelikli iş gücü yetiştirmeye önem vermektedir.

Teknosa Antalya hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri yetiştirmek hem de hızla artan nitelikli iş gücüne duyulan ihtiyacı karşılamak amacı ile Ekim 2005 yılında Teknosa Akademinin Türkiye Teknosa genel merkezince kurulduğunu biliyoruz. Teknosa Antalya personel ekibi Teknosa Akademi de gerekli olan eğitimleri almıştır. Böylece Teknosa Antalya Teknosa bünyesinde çalışan tüm Türkiye’deki Teknosa personel bünyesi ile Teknosa Akademi‘ de çeşitli eğitim programları ile niteliklerini artırabilmektedir. Geleceğin teknoloji perakendecilerinin yetiştiği Teknosa Akademi‘ de; çalışanlara perakende sektöründeki yeniliklerin aktarılması ve kişilerin yetkinliklerinin geliştirilmesi bir hedef olarak Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş: tarafından benimsenmiş olup hayata ve yaşam olgusuna aktarılmıştır.

Teknosa Antalya Teknosa Akademi eğitimleri esnasında eğitim kalitelerinin en yüksek düzeyde tutulmasının yanı sıra eğitimler kapsamında katılımcılara yönetim, mesleki ve kişisel gelişim konularında destek verilmektedir. 

Teknosa Antalya Türkiye’de perakendecilik teknolojisi üzerine perakendeciliği sekötründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak elektronik atık toplama ve enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmaları ile sektörüne örnek teşkil etmektedir.

Teknosa Antalya müşteri odaklı ürün satımı ile müşterisine son teknolojinin yenilikleri ile ürünler sunmaktadır. Türkiye‘ ye gelen en yeni ürünlerin bu mağazalar da bulunması, kalite anlayışının yaygınlaşması, güler yüzlü bir ekip Teknosa Antalya için zincir Teknosa mağazalarına insanların yönelmesini sağlamaktadır. 

4.1 Toplam 99 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: