yükleniyor

Armut

Gülgillerden çiçekleri beyaz olan bir ağacın meyvesidir. Armut, suluca yumuşak tatlı lezzetli ve küçük çekirdeklidir. Rengi sarı ile yeşil arasında değişiklik göstermektedir. Ankara Çengel Kumla Bey olmak üzere birçok çeşidi vardır. Armut en ucuz bizim sitemizde bulabilirsiniz. Armut lezzet bakımından da sağlık bakımından da vazgeçilmez bir meyvedir. Armut böbreklerin düzenli çalışmasını sağlar. İdrarı bollaştırır. Böbrek kum ve taşlarının dökülmesine yardım eder. Yüksek tansiyonu düşürür. Kanı temizler bütün salgı bezlerinin normal çalışmasını sağlar. Kansızlığı giderir kabızlığı önler. Sinirleri yatıştırır. Zihni yorgunluğu giderir. Susuzluğu keser. Tükürük ifrazatını artırır. Hamilelerin kusmalarını azaltır. Hazımsızlığı giderir. Mafsal kireçlenmesi ve romatizmada faydalıdır. Şeker hastaları da yiyebilir yerler ise hiçbir sorun oluşmaz. Midesi zayıf olanların kompostosunu içmeleri tavsiye edilir. Yemeklerden önce yenecek olursa daha faydalı olur.

Günümüzde armut çok önem taşımaktadır. Armut fiyat bakımından ucuzdur. Her meyve zamanında yenilmelidir. Her meyvenin her mevsimde bir ayrı güzelliği vardır. Meyveler zamanında alındığında indirim yapılma olanağı vardır. Her kampanyayı takip edebilmek için sitemizden katalog incelemeniz yeterli olacaktır. İnsanlar he fırsatı değerlendirmek istedikleri için ve bize güvendikleri için sitemizin broşür bölümüne bakarak başka yerde fiyatının kaç TL olduğunu bulup başka bir yerden temin edebilirsiniz. Armut şehir ve yöreye göre büyüklük ve cins bakımından değişmektedir. Günümüz teknolojisinde katalog incelemek çok kolay olduğundan sitemizden kataloglara bakabilirsiniz.

Son günlerde gelişen ve hızla büyüyen gıda sektöründe armut biraz geride kalmış gibi görünse de faydaları nedeniyle çok tercih edilmekte ve çok tüketilmektedir. İşte bu çok tüketilen armudu en uygun fiyata bulabileceğiniz marketlere tek tek gidip bakmanız zamanınızı alacaktır. Zamanın sizler için çok önem arz ettiği bu zamanda armudu en uygun fiyatlarıyla beraber nerede ve nasıl bulabileceğiniz konusunda sizlere rehberlik yapan eBrosur.com adlı sitemize bakmadan armut satın almayın. eBrosur.com adlı internet sitemizde armut ile ilgili tüm indirim ve fırsatların yanında en ucuz bulabileceğiniz marketi ve bu marketin size yakınlığıyla adresini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: