yükleniyor

Ateş Ölçer

Ateş vücut ısısının yükselmesi olarak tanımlanan bir durum olup belli derecelerin üstüne çıkan ateş durumları riskli hatta ölümcül durumları beraberinde getirebilmektedir. Bu açıdan ateş durumlarının sürekli kontrol edilmesi risklerin bertaraf edilmesi açısından önem taşımaktadır. Bebeklerde daha sık görülen ateşlenme durumları için anne ve babaların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri de ateş ölçerlerdir. Ateş ölçerler farklı tasarlanmış özellikleri ile bebeğin ateşini farklı noktalardan anında ölçme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ateş ölçerler ile ölçülen ateş değerleri kaydedilerek ateşin düşmesi ya da yükselmesi konusunda sürekli takip etme durumu söz konusu olmaktadır.

Ateş ölçer eskiden beri yaygın olarak kullanılan termometrelere alternatif olarak geliştirilen bir ürün olup sağlık merkezleri ve polikliniklerde kullanılan özel geliştirilmiş ateş ölçme cihazlarının türevi niteliğinde ve evde kullanımına olanak sağlayan cihazlardır. Termometrelere göre kullanım açısından daha kolay olmaları ve dijital sisteme sahip olmaları açısından da daha güvenli ve net sonuçlar vermeleri nedeniyle çok tercih edilen ürünlerdendir. Ateş ölçerlerin farklı marka ve modellerde birçok çeşidi bulunmaktadır. Daha çok kullanım alanlarına göre çeşitlenen ateş ölçerlerin kulaktan alından kulak arkasından koltuk altından ölçüm yapan modelleri ile temassız özellikte algılama yoluyla ateş ölçen çeşitleri bulunmaktadır.

Ateş ölçerler kullanım açısından da kolaylık sağlayan ürünlerdir. Yalnızca birkaç saniye içerisinde ateş değerini saptar ve kaydederler. Küçük ve taşınabilir olduklarından taşınmaları da kolaydır. Ayrıca iç kısımlarında bulunan sarmal bir pil sistemiyle çalışmakta olup elektrik şarj vb. hiçbir işlem gerektirmezler. Ateş halinin doğru ölçülmesinin ne kadar önemli olduğu göz önüne alındığında ateşi profesyonel olarak ve en doğru biçimde ölçen ateş ölçerlerin önemi de ortaya çıkmaktadır. E-broşür gıda tekstil kozmetik ev eşyaları ve daha birçok kategoride katalog satın almak gerektirmeden broşür inceleme olanağı sunmaktadır. En ucuz fiyatların nerde ve hangi ürünlerde olduğuna ve kampanya kapsamındaki ürün seçeneklerine de e-broşür sitesi ile ulaşmak mümkün olmaktadır. İndirim ve avantajlı fiyat seçenekleriyle ekonomik alışveriş yapmak ve alışverişlerde bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı karşılamak için ebrosur.com fırsat ürünlerini bilgisayarınıza getirmektedir. İstediğiniz ürünlerle ilgili fiyatlara ulaşmak için www.ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: