yükleniyor

Atıştırmalık Ürün Çeşitleri

Film izlerken ya da gece midemiz kazındığında bir şeyler atıştırmak isteriz. Bisküviler krakerler çikolatalar bunlardan bazılarıdır. Her an her yerde yanımızda bulunan çantamızın bir köşesine koyduğumuz bu atıştırmalıklar çoğu zaman kurtarıcı görevi görür. Belki biraz dinlenmek belki biraz açlığımızı yatıştırmak için idealdir. Alışverişlerde her zaman sepete atılırlar. Her evde mutlaka az ya da çok bir şeyler bulunur. Üretici firmaların çokluğu ve üretilen firmaların çeşitliliği bizi karar vermek konusunda zorluğa sokabilir. Kapı önlerine bırakılan broşürlerden ürünleri inceler bir şekilde neyi nereden alacağımıza karar veririz. Peki onlarca mağazanın bilgisine nereden ulaşabiliriz? İnternette saatler harcayıp tek tek sitelere mi incelememiz gerekir? Broşür bulmakla mı uğraşmalıyız? İndirim ve kampanya bilgilerini nasıl edinebiliriz?

Tüketicinin bu çilesine bir çözüm bulunmuş görünüyor. Geliştirilen bir internet sitesi tüketiciye bütün büyük market ve mağazaların broşürlerini sunuyor. Tüketici fırsat kaçırmadan fiyat araştırmasını yapıyor ve en ucuz ürüne sahip olabiliyor. Sitede kesinlikle satış yapılmıyor. Sistemin kullanımı tamamen ücretsiz olmakla beraber herhangi bir üyelikte gerektirmiyor. Kullanıcı ara yüzü oldukça basit olduğundan her kullanıcının rahatlıkla sitede gezinmesi mümkün kılınmış. Katalog satın almak gibi bir şey de söz konusu değil çünkü siteye girildiği takdirde görüleceği üzere bütün kataloglar hazır bir biçimde incelenmeyi bekliyor. Kullanıcının siteye girmesi ve arama satırına aradığı ürünün adını yazması yeterli ihtiyaç duyduğu bütün broşürler önüne geliyor. Bu şekilde karşılaştırma imkanı verilmiş oluyor. Ayrıca dileyen kullanıcı takip ettiği mağazaların broşürlerine direkt ulaşım da sağlayabiliyor.

Kullanıcı dilerse direkt ürünü inceleyebilir dilerse mağazalarda ne var ne yok bakabilir. Broşürler sürekli olarak güncel tutuluyor. Kampanyaların başlangıç ve bitiş tarihleri belirtilmiş halde bulunuyor. Böylece indirim kaçırmamış olunuyor. Sunulan hizmetlerden birisi de alışveriş yapmaya karar verilen mağazanın açık adresi ve kullanıcıya olan mesafe bilgisi. Her an her yerde bu hizmete ulaşmak isteyenler içinse akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir uygulamaları da mevcuttur. Tüm bu hizmet ve kolaylıklardan yararlanmak isteyenleri eBrosur.com sitesine davet ediyoruz. Alışverişte zaman kazanmak ve tüm fırsatları avucunuz içinde tutmak için bu siteyi ziyaret etmelisiniz.

Yemek kadar doyurucu olmayan çok fazla besleyici özelliği bulunmayan eğlenceli vakit geçirmeye yarayan alternatif yiyecek gruplarına kısaca atıştırmalık adı verilmektedir. Özellikle çocukların düşkün olduğu atıştırmalıklar içerisinde genellikle çerezler cipsler misket köfteler soğan halkaları parmak patatesler gibi ufak parçalı yiyecekler yer almaktadır. Fiyat açısından oldukça uygun olan atıştırmalıklar birçok market ve fast food yiyecek satan yerlerde rahatlıkla buluna bilinmektedir. Tv karşısında film seyrederken piknikte içeceklerin yanında arkadaş sohbetlerinde daha çok aranılan atıştırmalıklar hemen hemen her evde yer alan eğlenceli yiyecek gruplarındandır. Büyük marketler ya da bilinen markalar yaptıkları indirim zamanlarında bu ürünleri çok daha uygun fiyatlara satmaktadır. Kampanya düzenleyen markalar 3 al 2 öde veya 1 alana 1 bedava gibi fırsatlarla halka daha uygun satış etkinlikleri gerçekleştirmektedirler. Bu tarz kampanyalar genel olarak büyük marketlerin broşür veya reklamlarında halka duyurulmaktadır. Bu duyurular genel olarak geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediğinden dolayı yazılı basın yolu ile ya da görsel basın yolu ile gerçekleştirilmektedir. Bu tanıtım yolları kadar etkili olan bir diğer alternatif ise internet ortamında yer alan sitelerdir. Siteler içerisinde yer alan tanıtımlar markaların etkili site içerikleri birçok kişinin dikkatini çekmekte ve daha kalıcı bir etki bırakmaktadır. Katalog satın almak okumak incelemek istemeyen kişiler açısından çok daha kolay ve her zaman el altında olan internet aranılan her türlü marka ve ürünü de anında karşımıza çıkarmaktadır. Ne nerede ucuz hangi üründe kampanya var ayın fırsat ürünleri nelerdir gibi farklı soruları internet ortamında yer alan www.ebrosur.com sitesinden bulma şansına sahipsiniz. En ucuz markalar indirimli ürünler büyük marketlerin broşürleri markaların tanıtım katalogları gibi her türlü hizmet bu site aracılığı ile evlerimize gelmekte ve anında bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca aranılan ürünlerin marka karşılaştırması gibi hizmetlerde bu site aracılığı ile gerçekleştirile bilinmektedir. Site satış amaçlı hizmet vermediğinden dolayı sadece ürün ve marka tanıtımları gerçekleştirilerek takipçilerine farklı bir hizmet anlayışı sunulmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: