yükleniyor

Bahçe Ürünleri

Birçoğumuzun hele ki apartman katlarına sıkışanların yüreğinde bir ukdedir her zaman bahçeli bir evde oturmak. Toprağa ayak basıp negatif enerjilerden arınmak bir şeyler yetiştirmenin keyfine varmak organik ürünleri dalından koparıp yemek. Çiçekler veya süs bitkilerinin renk cümbüşünde zamanı unutmak stresi dağıtmak. Bahçeye pek çok anlamlar yükleriz hepimiz. Bir karışlık yerimiz varsa doğa bile savaşır toprağı beller çapalar adam eder, mevsiminde tohumlar serperiz.

Lakin bahçe sevgi kadar iyi bir ekipman da gerektirir. İyi bir bahçe meydana getirmek için iyi bir toprak olmalıdır öncelikle. Ekilen bitkiler yeterli besini sağlayabilmeli ve gelişimini sürdürebilmelidir. Sonrasında bu toprak havalanması için bellenmesi yabancı otlardan arındırılması için çapalanmalı; hatta mineral bakımından yoksunsa bir ziraat mühendisinin danışmanlığında gübrelenmeli; gerekli mineraller toprağa sunulmalıdır. Ondan sonra ekilen tohum veya fide size karşılığını fazlasıyla verecektir.

Konu bahçe olunca çoğu birey üşengeç davranabilir her şeyi oluruna bırakabilir. Ancak herkesin baktığı imrenilen bir bahçe istiyorsak toprağa ve bitkilere istenileni vermeliyiz. Bu konuda son yıllarsa yapı marketlerde ve ilgili market reyonlarında pek çok ürün mevcuttur. Yeter ki siz satın almak isteyin! Ancak bunu yaparken bilinçli olmakta fayda var. Doğru fiyat bir yana bahçemiz için doğru ürünü alıyor muyuz diye düşünmek gerekir. En ucuz ürün alınırken kalitesinden de ödün vermemelidir. Peki, bunu nasıl algılayabiliriz? Sorup soruşturarak tavsiyelerle bir yere varamayacağımız kesin. İşte bu kısır döngüde e-broşür sistemi bize yardımcı olacaktır. Bahçe ekipmanlarının yer aldığı bir broşürü edinmek için yapı marketlere koşmanıza fellik fellik aranmanıza gerek de yok üstelik.

Duyup görmediğiniz pek çok indirim kampanya ve kolaylıklar bir sitede mevcut: ebrosur.com. Bahçeniz için bir çapa satın alamıyorsunuz direkt belki ama en uygun fiyata nerden bulurum derdinden de bir çırpıda kurtuluyorsunuz. Aradığınız size kaç kilometre ötede onu bile gösteriyor. Birçok toprak çeşitleri(yeşil bitki gül toprağı toprak destekleri)birçok bahçe alet ve edevatı istediğiniz bitki tohumları. Kısacası bahçeniz için ne gerekiyorsa en ucuzu ve benzer markalarla kıyas imkanıyla ebrosur.com'da. Paralarınız uçmadan bahçenizi güzelleştirmek artık mümkün! Sitemize göz atın fırsat dolu fiyatlara balıklama atlayın! Sitemizdeki her katalog alışverişe açılan gizli bir kapı adeta, hem de bir tuşla!

Bahçe hayattır huzur verir hobidir kimimize göre zamanın nasıl geçtiğini anlamadan kayboluruz içinde. Çiçek böcek derken engin bir okyanustur. Her mevsim ayrı güzeldir. Hele ilkbahar bayramıdır bahçelerin. Bakım bekler emek ister nazlıdır ilgilenmezsen küser. Pek çoğumuz bahçesizlikten yakınır imrenerek bakarız koklarız mis gibi gülleri. Bazılarımız ise dar bir balkonda bahçe yaratır kendine renk renk çiçekler zevkle seçilmiş saksılar havasını değiştirir balkonların. Neden olmasın diye düşünmelisiniz balkonunuz bile yoksa cam önleriniz kapı girişleriniz siz de denemelisiniz bir saksıda bile neler olabileceğini görmelisiniz.

Bahçe yapmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey bilgilenmek ve araştırma yapmaktır. Bahçenizin ya da terasınızın büyüklüğü küçüklüğü sadece çiçek mi yoksa sebze yetiştirmek için bir bölüm ayırabilecek misiniz bunları planlamalısınız hatta alanınız geniş ise meyve fideleri yetiştirmeyi de düşünebilirsiniz. Yer tutmayan bodur meyve ağaçları mantıklı bir tercih olabilir. Bahçeniz küçük ise küçük bahçe gereçleri (küçük çapa kürek mini tırmık) hortum ve çiçek sulama kapları hortum ucuna takılacak aparatlar gül makası bahçe eldiveni ve bunları bir arada tutacak düzenleyici bahçe aparatları sepeti ya da çantası gibi. Bahçeniz büyükse; bel kürek kazma tırmık ve hortumun yerine otomatik sulama sistemi kurdurularak yaz aylarında günde iki defa sabah akşam sulama yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca çim makinesi çim diken meraklılar için mutlaka temin edilmeli ve düzenli olarak çimler biçilmelidir.

Domates biber salatalık kabak patlıcan maydanoz tere roka kıvırcık dereotu gibi sebze ve yeşillikler küçük bahçelerde bile hobi amaçlı yetiştirilebilir. Gübreleme budama aşılama çoğaltma tohumlarını sağlıklı bir biçimde muhafaza ederek seneye kullanabilmeyi deneme gibi oldukça oyalayıcı telaşlı bir uğraştırır bahçe. Üzerinde bilgilendirici açıklamaların bulunduğu zarflar içinde ilaçlı bitki yeşillik ve çiçek tohumları da satılır. Kısaca; siz yeterki karar verin bahçe yapmaya cıvıl cıvıl bahçe süsleri güneş enerjili aydınlatma sistemleri bahçe için özel olarak tasarlanmış dekoratif objeler ve daha neler neler. Katalog satın almak yerine tüm ihtiyacınızı rahatlıkla temin edebileceğiniz ebrosur.com sitesinde farklı firmaların ürünlerini hem kalite hem de fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ürünü bulabileceğiniz gibi sezon sonu kampanya ve indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. eBrosur.com broşür çeşitliliğinden dolayı karşılaştırma olanağı bulacağınız tek adrestir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: