yükleniyor

Banyo Ürünleri

Tarihine baktığımızda genellikle evlerimizin dışında olan ve günümüze doğru geldikçe evlerimizin içinde yer alan evin banyo bölümü son zamanlarda özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi evlerin oldukça küçük olduğu şehirlerde gerek yerden tasarruf gerekse alafranga tuvaletlere alternatif oluşturmak için bünyesine banyo küveti haricinde bir lavabo ve tuvalet aldı. Tabi ki de bu kadar genişleyen kapsamında belli ihtiyaçları vardır gerek banyo oluşturulurken gerekse sonrasında dekorasyonunda hatta sonrasında bakımında bile eksik malzemeler bulunabilir. Bu mimariyi yaparken tabi ki de dekoratif görünüşün yanında alacağımız ürünün fiyatına da bakacağız.

Neticesinde her güzelliğin belli bir maliyeti vardır fakat her beğendiğimizi hemen almak yerine biraz araştırmamız gerekmektedir. Bunun için de gerekli broşürleri dergileri karıştırmalı ve en kaliteli ürünü en ucuz olduğu yerden almalıyız bu sayede hem aile bütçesine katkıda bulunmuş oluruz hem de banyomuz için daha fazla aksesuar alma fırsatımız olur, ekonomik durumumuza göre. Tabi ki de bu süreç aceleye gelecek bir şey değildir. Belli bir zamana yayarak kampanyaları beklemeliyiz. Araştırdığımız bu ürünlerden o an için hangisi indirimdeyse onunla toplamaya başlamalıyız ve yavaş yavaş gerekli malzemeleri topladıktan sonra bunların yerleştirmesine start verilebilir. Yok benim zamanım o kadar uzun değil derseniz de gene gerekli alternatifler bulunmaktadır.

Ne gibi olduğuna gelecek olursak bu fırsatların hepsini içinde bulunduran neyin en kalitelisi nerede diğer malın en ucuzu nerede sorularının hepsinin cevabını verebilen katalogları incelemek gerekir. Bunları yaptıktan sonra geriye bu alınan malzemelerin uygun yerlere işin ustaları tarafından yerleştirilip banyonun hazırlanması kalır buda işin en önemli kısmını oluşturmaktadır. Niye diyecek olursanız dekorasyon kısmı oldukça zor ve bütün insanların aynı ustalıkta yapamayacağı bir alandır. Öncelikle insanlarımızın vizyonu oldukça geniş olmalı bir çok aynı çeşit yerleri görüp tecrübe edip birden fazla bilgiye sahip olduktan sonra gerekli görüntüyü kafalarında çizerek renk uyumuna hat safhada dikkat edilerek yapılmalıdır.

Örneğin bir Osmanlı mimarisini andıran bir banyo yapacaksanız yeşil, sarı, kırmızı, turuncu gibi o günlerin mimarisinde özellikle de banyolarında kullanılmayan renkler ve desenler tercih edilmemelidir. Peki bu alacağımız malzemelerin en uygun nerede olduğuna bakacağımız broşüre nereden ulaşacağız diye de sorarsanız sizin yerinize bu işi yapan eBrosur.com bulunmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: