yükleniyor

Baskül

Türkiye’de kadınlar ve erkeklerin ortak sorunu Türk mutfağı yeme alışkanlıkları ve hamur işine düşkün damak tadı sebebiyle kilo kontrolünü sağlayamamaları ve fazla kiloları sebebiyle sıkıntı yaşamalarıdır. Bu sebeple sık sık diyet yapan kadınlar ve erkekler bu yolla kilolarını kontrol almaya çalışmaktadırlar. Bir yandan da spor salonları içerisinde çeşitli aletlerle spor yaptıkları gibi farklı egzersiz metotlarını da uygulayarak hem kilo vermeyi hem de vücut yapılarını sıkılaştırmayı amaçlamaktadırlar.

Diyetisyen kontrolünde diyet yapan insanlar her seferinde diyetisyene gittikleri zaman diyetisyen tarafından tartılıp ne kadar kilo kaybettiği veya aldığı konusunda bilgilendirildiği gibi iki haftalık periyotlar arasında kilosunda meydana gelen değişimleri bu yolla gözlemleme fırsatına erişmektedirler. Diyetisyene gitmeyen ve kendi kendine bir diyet programı takip eden insanlar eczane ve sağlık ocağı gibi yerlerde kilolarını ölçtürüp ne kadar kilo verdiklerini öğrenmekte ve kilolarının kontrolünü bu yolla yapabilmektedirler. Böyle bir imkana sahip olmayan insanlar ise evlerine baskül satın alarak belirli günlerde tartılarak ne kadar kilo alıp kaybettiklerini öğrenebilmektedirler. Piyasada analog yani dijital olmayan basküller ve dijital olan basküller olarak 2 ana türde baskül bulunmaktadır.

Bu basküllerden dijital olanlarının bazılarında vücut kütle endeksini ölçüp vücudun ne kadarının yağ olduğunu gösteren fonksiyonlar yer aldığı gibi bazısı ise bir önceki tartılmada çıkan kiloyu hafızaya alarak bir sonraki tartımda gelen rakam ile önceki arasındaki farkı gösterebilmektedir. Bu basküllerden hangisini satın almak istediğinize karar verip bunlardan hangisinin daha ucuza satıldığını öğrenmek isterseniz ebrosur.com’a girebilirsiniz. Ebrosur.com’da alışveriş merkezleri süpermarketler mağazalar ve restoranlar tarafından hazırlanmış olan broşürleri inceleyebilirsiniz. Böylece aradığınız ürünün nerelerde ve hangi fiyattan satıldığını öğrenebilir bu marketlerin size ne kadar mesafede olduğunu ve adresini görebilirsiniz. Analog veya dijital baskül gibi her hangi bir ürünü sitede aratıp nerede en ucuz satıldığını öğrenebilir marketlerin sunduğu diğer kampanya ve indirim fırsatlarını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Katalog satın almak gibi bir zorunluluğa maruz kalmadan tüm tanıtım materyallerini ücretsiz site üzerinden inceleyebileceğiniz ebrosur.com'a sizi de bekliyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: