yükleniyor

Bebek Karyolası Modelleri

Bebekler dünyaya hoş gelirken bebek kaldıkça da hoş tutulmak isterler. Anne babalar da onları mutlu görünce huzurlu olur aynı hayatın ve nefesin parçasıymış gibi hissederler. Bebeklerin rahat uyuması ise oldukça önemli bir konudur. Bebek karyolaları sayesinde bu küçükler tatlı bir uykunun sağlıklı büyümenin keyfini yaşar. Uyku gelişim demektir. Bebeklere hem bedenen hem de zihni gelişimi uyku sayesinde kazanır. Bebekler günlerinin önemli bir kesitini uykuda geçirdiklerinden bebek karyolaları da onların yaşamında önemli bir yer oluşturur. Bu nedenle bebek için ergonomik küçük omurgalarına uygun mobilya seçimi yapmak önemli bir konudur. Örneğin bebek karyolasında parmaklıkların bulunması önemlidir.

Çünkü bebek büyüdükçe gözlem yaparak çevresini eşyaları tanır. Bu aralıklar sayesinde etrafı görüp tanıyabilir sevdikleri insanlara sevimli şekilde seslenirler. Parmaklıklarınsa en fazla 6 cm genişlikte olmasına dikkat edilmelidir. Kaliteli bebek karyolaları bu ölçülere uygun üretilmektedir. Aynı zamanda bebeğin atlayamayacağı yüksekliktedir. Orta sertlikte ve bebeğe batmayacak şekilde kıymıksız yatak kısmı keskin olmayan köşe hatlarına sahiptir. Derin çekmeceler değişik dekoratif modeller sabitlenebilen sallama aparatlı sallanabilir beşik modelleri bebeklerinizin memnun kalacağı tasarımlardır. Mobilya hammaddesi doğal selülöz olduğundan hiçbir kanserojen madde içermez. İkili veya dörtlü çekmecelere bebeğinizin eşyalarını yerleştirebilirsiniz. En ucuz bebek karyolası ürün fiyatlarına ise ebrosur.com sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli üreticilerin en ekonomik fiyatları ve hangi mağazalarda satıldığı gibi tüm bilgiler burada mevcuttur. Bunun için ebrosur.com’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Sayısız ürünlerin tanıtıldığı bu sitede kurumsal mağazaların son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Mobilya mağazalarındaki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın.

Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır. Bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘a geliniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: