yükleniyor

Bebekler için Kozmetik Ürünleri

Bebek cildi yetişkin ciltlerine oranla daha narin ve daha hassastır. Bu sebeple bebeklere verilecek yiyecekler, giydirilecek giysiler ve kullanabileceğimiz bebek kozmetiği ürünleri de bebek cildi gibi narin ve hassas olmalı. Bebekler yumuşak tenli olduklarından onların temizliğini yaparken normal kağıt peçetelerden kullanmak onların cildine zarar verebilir yumuşak olsun diye yetişkinlerin kullandığı ıslak mendiller de içerdikleri kimyasal maddeler sebebiyle tenlerinde hasarlara yol açabilir. Bunun için bebeklere özel olarak yapılmış temizlik mendilleri vardır bunlar bebeklerin cildine hasar vermeden temizliğini sağlar.

Bebek şampuanları da oldukça gereklidir. Bebekler banyo yaptırılırken gözlerini kapatmayı düşünemezler ve de içinde barındırdıkları kimyasalları vücutları kabul etmez. O şampuanlar yerine bebek şampuanları kullanmak daha faydalı ve güvenlidir. Bunun yanında bebek pişik kremlerinin bebek losyonlarının bebek pudrasının nemlendirici kreminin faydaları apaçık ortadır. Bir de daha lüks bir bakım için bebek banyo köpükleri vücut şampuanları bebek el sabunları da kullanılabilmektedir.

Hassas bebek cildinin tahriş olmaması için bebek ürünlerinde kaliteye önem verilmelidir. Ama kaliteli ürünlere bazen bütçe yetmeyebilir. Bu sebeple ünlü markaların kampanyalı zamanlarını bekleriz ki satın alabilelim. Tabi ki her zaman her indirim gününden broşürlerden kataloglardan haberdar olamayız. Bunun için mağazalar broşürlerini kapımıza getirmeli veya biz her gün mağazaları tek tek dolaşıp indirim günlerini öğrenmeliyiz. Bunların olamayacağını biliyoruz. Bu yüzden interneti tercih ediyoruz. İnternet işlerimizi biraz daha kolay hale getirdi. Ev rahatlığında mağazaların sitelerini takip edebiliriz ama yinede her siteye tek tek bakmamız gerek. Bunu da çok sıklıkla yapabileceğimiz söylenmez. İşte tam bu sırada eBrosur.com devreye giriyor.

Sizin yerinize kampanya günlerini takip ediyor ve size en doğru şekilde bildiriyor. eBrosur.com satış yapan bir site değil yalnızca ünlü mağaza ve markaların indirim zamanlarını broşürlerini kataloglarını yayınlayan bir hizmet sitesidir. Dilediğiniz mağazanın indirim günlerini takip edip dilediğiniz ürünü en ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Bebeklerin sağlığı önemlidir. Binlerce ürün yüzlerce marka ve mağazanın fırsatlarını kaçırmamak en kaliteli ürünü en uygun fiyata almak için eBrosur.com'a mutlaka bir göz atın.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: