yükleniyor

Bebekler için Pişik Kremi

Bebeğimizi kucağımıza aldığımızda başlıyor yeni hayatımız. Onunla ilk karşılaşmamızdan itibaren anne oluyoruz artık. Kadınlar için annelik hem çok zevkli hem çok zor bir görevdir. Onun rahatı düzeni beslenmesi temizliği aşıları geçirdiği rahatsızlıklar bunlar anneyi hem çok kaygılandırır hem de araştırma yapmasına neden olur. Sorunlar yaşamamız çok normaldir. Bebeklerin birçok problemi olabilir. Anne sütü olmayabilir mama ile beslemek zorunda kalabiliriz. Uyku düzeninde sorunlar yaşayabiliriz. Kolik yani gaz sancısı çekiyor olabilir. Yâda pişik olmuş olabilir. Diğer sorunlara nazaran pişiği önlemek çok kolaydır.

İlk yapmamız gereken eğer emziriyorsak yediklerimize dikkat etmeliyiz. Asitli içeceklerden çikolatalardan uzak durmalıyız. Eğer ek gıdaya geçmişsek bebeğimizin yediklerine dikkat etmeliyiz. Asitli yiyecekleri çok fazla yedirmemeliyiz. Portakal kivi gibi. Bunun haricinde bebeğin bezini sık sık kontrol etmekte fayda var. Hava almayan poposu pişiğe neden olacaktır. Ayrıca bebekler 0-6 ay arası gün aşırı yıkanmalıdırlar. Çok fazla banyoda vakit geçirmeden poponun pişik olmaması için yıkanmak bebeklere iyi gelir. Hem rahatlarlar hem de mikroplardan arınırlar. Bunları yaptığınız halde pişik olan bebeklere pişik kremi kullanabilirsiniz. Piyasada bebekler için üretilmiş birçok çeşit krem vardır. Bunlardan bir tane edinebilirsiniz. Genellikle pişik kremleri bebeğiniz doğduğu andan itibaren kullanılabilir. Pişik olmasını bu sayede önleyebilirsiniz. Her alt değiştirmede bu ürünlerden kullanabilir bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz. Hiçbir yan etkisi olmayan bu ürünleri çeşitli mağazalardan süpermarketlerden bulabilirsiniz. Eğer vakit ayıramam diyorsanız birçok internet sitesinde bu ürünleri inceleyebilir satın alabilirsiniz.

Zamanınızı doğru bir şekilde kullanmak adına internet sitelerine yönelmeniz çok mantıklı bir seçenektir. Bu konuda yardımcı olan birçok site vardır. Bunlardan size en çok yardımı dokunacak olan site ebrosur.com sitesi olabilir. Ebrosur.com’u ziyaret etiğinizde indirimli fiyat araştırması yapabilirsiniz. Kampanya detaylarını öğrenebilir broşür inceleyebilirsiniz. Fırsat köşelerine bakabilir en ucuz ürünün karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. İşinizi çok kolaylaştıracak olan bu site size mağazaların bulundukları semtleri gösterebilir. İsterseniz mağazalara uğrayıp ürünü temin edebilirsiniz. İsterseniz firmaların sitelerinden de satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: