yükleniyor

Beyaz Peynir

Kalsiyum deposu olan beyaz peynirin faydaları saymakla bitmez. İnek koyun keçi gibi hayvanların sütünden imal edilen beyaz peynir özellikle Akdeniz ve Ortadoğu ülkelerinin damak zevkine uygun peynir türüdür. Pide börek gibi hamur işi yemeklerin vazgeçilmezi olan peynir kahvaltı sofralarınınsa en çok tüketilen ürünüdür. Peynir ve zeytin birlikte hatırlanarak halk deyişlerine bile girmiştir. Peynir tatlılarda bile kullanılır. Bu güzel besin gıdasının faydaları çok fazladır. Kalsiyum protein ve B2 vitamini bakımından oldukça zengindir. Kalsiyum kemiklerin gelişmesi ve diş minelerinin gücünü koruması açısından çok önemlidir. Peynirdeki güçlü kalsiyum sayesinde kalp düzenli şekilde çalışır kanın pıhtılaşması kolaylaşır sinir sistemi düzenleyici bir tır. Peynirdeki diğer önemli mineralse fosfordur.

Fosforun kemik gelişimi dişler dokuların yenilenmesi gibi önemli faydaları vardır. Bu nedenle peynir kahvaltı soframızdan eksik olmamalıdır. Az kalorisi ve güzel damak tadıyla peynir yiyecek kültürümüze iyice yerleşmiştir. Süzme beyaz peynirin yumuşak yapısı ağızda kolayca dağılabilmesi ve eşsiz lezzeti onu başlıca kahvaltı ürünü yapmıştır. Beyaz peynir çoğunlukla 500 gr 1 kg veya büyük teneke kutularda satılan bir üründür. Beyaz peyniri sık tükettiğimiz için en ucuz fiyatlarda almak isteriz. En ucuz fiyatlarsa ebrosur.com ‘dan öğrenilir. Büyük marketlerden kolayca bulabileceğiniz bu ürünlerdeki kampanya fiyatları indirimler hakkında ebrosur.com ‘u incelemeye davet ediyoruz.

Piyasadaki kaliteli ve en ucuz ürünleri almak için artık internette araştırarak zaman kaybına son. ebrosur.com ‘da en ucuz ürünlerin fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz. Buradan son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. ebrosur.com ‘da kampanya fiyatları da bulunmaktadır. Piyasadaki en ekonomik fiyatlar için siteyi tıklamanız yeterlidir. İndirim içeren ürün bilgilerine isterseniz sitedeki arama motorundan daha kolay ulaşabilirsiniz. Değişik markalardaki beyaz peynir ürünlerini görmek için broşürlere bakınız. Broşürde yer alan ürünler sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markalar ve en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar en ucuz fiyat fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a geliniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: