yükleniyor

Bahçe Bitkileri

Bahçeler gerek kişisel gerekse sosyal yaşantımızda bize doğanın muhteşem dokusunu hissettirir. Geçmişten günümüze artan modernlik ve çarpıcı fikirlerle bahçeler artık yatay konumdan dikey konuma geçmiştir. Apartman katlarında artık kişilere özel bahçeler tasarlanmaktadır. Bu sayede bitkilerimizi rahat yetiştirebileceğimiz alanlarımızda yaşam bulabilirler. Aşk kokan huzur veren bitkiler evlerimizin dekorasyonunda ayrı bir yer taşır. Zarafet veren gelin çiçeği kır papatyası mor salkım muhteşem fiyatlarla sizlerin tercihini beklemektedirler. Fiyat, indirim ve kampanya için bizden yararlanabilirsiniz.

Çim karanfili, hazır rulo çim gibi bahçenizin zeminini renklendirecek ya da saksılara dikebileceğiniz yer örtücü bitkileri tercih edebilirsiniz. Mevsimsel koşullar çim yetiştirmeniz için gerekli değildir. Hazır rulo çimlerin seri için kullanılacak zeminin iyi hazırlanması gerekir. Çim karanfili ise sera yetiştirmeciliğiyle üretilir. Dallarında açan çiçekler; kırmızı, pembe, beyaz ve alacalı renklerdedir. Sitemizde bulunan broşürlerden bitkilerin çeşitlerine yetiştirildikleri ortama mevsim koşullarına renklerine ve kategorilerine bakarak bilgilenmeniz mümkündür.

Kadife fidanı, sarduna ateş çiçeği gibi bitkiler mevsimlik çiçekler kategorisindedir. Kadife çiçeği etrafa çok hoş kokular yayar yaz ve sonbahar dönemi içinde yetiştirilir sarı turuncu kızıl kahve ve alacalı renklerden oluşur. Sardunyalar ise kışa dayanıklı bitkilerdir. Çiçekleri pembe ve kırmızı tonlarındadır. Çok sıcak ortamlarda yetiştirilir güneş altında tutulduğu zaman çok fazla çiçek açar. Evinizde dekor edebileceğiniz çiçekler ve bahçeleriniz için değişik bitkiler almak istiyorsanız kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Tercihinizi ithal ürünlerden yana da kullanabilirsiniz. Manolya, kordilin, pieris gibi bitkiler ithal bitkilere örnektir. Doğal yayılış alanı Japonya olan Pieris bitkisi parlak ve her zaman yeşil yapraklara sahip bir çalıdır. Dönem dönem ucunda açan beyaz çiçeklerle bahçelerinin şıklığı arttıracaktır. Kordilin ise sivri yaprakları olan yeşil bir bitkidir. Bu bitkiyi yeşilin değişik tonlarında da görebilirsiniz. Yayıldığı ana toprak Asya Avusturya’dır. Baharın müjdeleyicisi olan mimoza çiçeği de top top açan sarı renkleriyle sizleri büyüleyecektir. Uzaklardan bile hissedilen baş döndürücü kokusuyla yetiştirebileceğiniz güzel bitkilerden bir tanesidir. Size en yakın bitki çeşitleri satan mağazaları bulabilmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca fırsat ve en ucuz fiyatlar için güvenilir hizmetimizle size en kaliteli ve uygun bahçe bikilerini bulmanızda yardımcı oluyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: