yükleniyor

Bulaşık Makinesi Koku Giderici

Bulaşıkların makinede güzel bir şekilde temizlenip ışıltılı bir parlaklığa kavuşması bizi memnun etse de önemli bir konu sonradan sorun olarak karşımıza çıkacaktır. O da bulaşık makinesine oluşan kötü koku. Bulaşık makinesi belli bir süre sonra normal bıraktığı kokusuzluğunu terk edebilir. Bulaşıkların makineye koku bırakmasında tabak veya diğer eşyaların özelliği etkili olur. Örneğin bazen ahşap tahta kaşıklar veya kesme tahtaları bulaşık makinesine temizlenmesi için atılır. Ayrıca plastik kaşık çatallar da atılabilir. Oysaki bunlar makinede oluşacak kokunun en önemli sebeplerindendir. Ahşap veya plastik mutfak gereçlerindeki yüzeyler gözeneklere sahiptir. Bu gözenekler bulaşık tableti yardımıyla yüzeyin üstündeki mevcut kokuları emebilme özelliğindedir.

Bu kokuların sağlık açısından herhangi bir zararı olmasa da yaydığı kokuları yıkama esnasında bulaşık makinesine bırakır. Böylece makine zamanla kokmaya başlar. Bulaşık makinesinin kokmasında doğal olarak bulaşık artıklarının da önemli etkisi vardır. Bulaşık makinenizi saran bu kötü kokuları yok etmenin çözümü var. Koku giderici ürünler sayesinde makinenizde kötü kokulardan eser kalmayacak. Bunlar makinenizi rahatlattığı gibi kötü kokuları da kovar. Limon veya portakal gibi bitkisel özlü içeriğiyle makineniz her zamankinden ferah ve normal bir kokuya sahip olacaktır. Piyasada satılan ürünlerdeki bir paketten yaklaşık 50-60 yıkama verimi alabilirsiniz. Bulaşık makinesi koku gidericilerde en ucuz fiyatlar içinse ebrosur.com ‘un sitesini incelemenizi öneriyoruz. Sayısız ürünün yer aldığı sitede ekonomik fiyatlar ve broşür bilgileri yer almaktadır. Ebrosur.com koku giderici firmalara ait ürünlerin satıldığı yerleri sizler için derledi. Site ziyaretinizde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine siz de bir tıklamayla ulaşın.

Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. Katalog satın almak için tüm bilgiler sitemizdedir. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: