yükleniyor

Bulaşık Setleri

Bulaşık yıkama ürünleri; başta toz veya sıvı deterjan olmak üzere ışıltılı bir temizlik sağlar. Böylece mutfağımız yemek artıkları ve bakteriyel risklerden temizlenmiş olur. Bulaşık temizliğinde bulaşık süngeri bulaşık fırçası sepet sabunluk eldiven bulaşık teli gibi temizlik ürünlerini ayrı ayrı yerlerde toplamak mümkün. Fakat bu durum pratik bir kullanım imkanı sunmaz. Kaşıklık sabunluk süngerlik gibi çeşitli bölümleriyle bulaşık malzemelerinizi tek yerde toplamak mı istiyorsunuz? Bulaşık setleri bu ihtiyacınızı karşılayacak bir üründür. Çok işlevli özelliği ile bütün malzemeler tek bir yerde toplanarak mutfağınızdaki dağınıklık önlenecektir. Aynı zamanda yerden tasarruf etmiş olacaksınız.

Polyester veya seramikten yapılmış bulaşık setlerinde sünger fırça eldiven sabunluk ve sepet kısımları yer almaktadır. Ayrıca bu setler hoş bir görünüme sahiptir. Değişik renklerde ister sade isterseniz isterseniz çiçek hayvan motiflerine benzer tasarımlarıyla mutfağınıza ayrı bir renk katacaktır. Bulaşık setlerinin yıkaması da basittir. Elde ılık su ile yıkamanız yeterlidir. Bulaşık setleri zamandan kazandırdığı gibi her aradığınız malzemeyi tek bir yerde bulabileceksiniz. Bazı setler ürünler bulaşık makinesinde de yıkanabilir ve bulaşık makineleri için bulaşık tableti gereklidir. Bulaşık setlerinde durulama raflı olanlar da vardır. Meyve panda çiçek veya sade modelleriyle mutfağınıza hoş bir neşe katacak olan bulaşık setlerinden memnun kalacaksınız. Bu setler sayesinde tüm bulaşık malzemeleri bir arada toplanmış olacak. Değişik modellere sahip kaliteli ve en ucuz fiyatlı bulaşık setlerine ulaşmak istiyorsanız ebrosur.com sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Böylece bulaşık seti ürünlerinde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Sayısız ürünlerin tanıtıldığı sitede aradığınız ürüne kolay ulaşabilmek için arama motorunu kullanabilirsiniz. Siz de indirim içeren ürünlere bir tıklamayla ulaşın.

Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır. Bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. Katalog satın almak için tüm bilgiler sitemizdedir. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de eBrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: