yükleniyor

Bulaşık Süngerleri

Bulaşıkları makineye atmadan elle yıkamanın gerektiği durumlarla çok karşılaşırız. Bu durumda bir elimizde bulaşık jeli diğer elimizde bulaşık süngeriyle bulaşıkların üstesinden gelmeye çalışırız. Bulaşık süngerleri sayesinde elle yıkamada en inatçı kir ve lekeler kaybolur tabaklarda herhangi bir yemek artığı kalmaz. Bu yüzden bulaşık süngerleri makinenin olmadığı ya da kullanılmadığı durumlarda yardıma koşan önemli bir temizlik malzemesidir. Bulaşık süngerleri uzun süreli yıkamalarda eldiven kullanımıyla daha da güvenli hale gelir. Kısa süreli yıkamalarda ise cilde herhangi bir zararı dokunmaz. Bulaşık süngeri denince hemen o sarı renkli yumuşak dokusu akla gelir. Sarı süngeri yeşil fiberli oluklu biçimleri tırnakları koruyan özelliğiyle bulaşık süngerleri her zaman evde bulundurulması gereken bir temizlik ürünüdür.

Bulaşık süngerleriyle ilgili ucuz fiyat ve kampanya seçenekleri mi arıyorsunuz? Hepsi eBrosur.com sitesinde! Bulaşık süngerleri için paketli ya da kampanyalı alımlarda en ucuz fiyat bilgilerini sitemizden öğrenebilirsiniz. Kampanyalı ürünleri kaçırmayın. 15’li ekonomik oluklu bulaşık süngerler 5 al 2 öde veya 8 al 4 öde gibi farklı kampanya bilgilerinin hepsi güncel olarak sitemizde yer almaktadır. Piyasadaki en ucuz bulaşık süngeri fiyat bilgilerine sitemizden erişebilirsiniz. Bunun için eBrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca bulaşık süngeri üretimi yapan kendini kanıtlamış firmaların satış noktalarını d sitemizden görebilirsiniz. Ürün tanıtım sitemizde kurumsal marketlerin son güncel fiyatlarını öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Diğer temizlik malzemelerinde gibi bulaşık süngerinde de kampanyalı fiyatlar mevcuttur. Piyasadaki en hesaplı bulaşık süngeri fiyatları mağaza isimleriyle birlikte sitemizde mevcuttur. Sitemizde indirim içeren fiyatlar söz konusudur. Çok geniş ürün aralığındaki temizlik malzemelerine en ucuz fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sünger dışındaki diğer temizlik ürünlerini görmek için de broşür bölümüne bakabilirsiniz. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi söz konusu değildir. Sizleri en ucuz deterjan ürünlerinin yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. Katalog satın almak için bilgiler de bulunmaktadır. En iyi markalar kaçırılmaz fırsatlar kampanyalar için sizleri ebrosur.com ‘a bekliyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: