• Vileda Raınbow Bulaşık Süngerı 10'Lu

  Bulaşık Süngeri
  14,90TL
 • Pril Losyon Sıvı Bulaşık Deterjanı Aloe Vera 675 Gr

  Sıvı Bulaşık Deterjanı
  8,40TL
 • Tex Sıvı Bulaşık Deterjanı 4 Lt

  Sıvı Bulaşık Deterjanı
  23,95TL 18,99TL
 • Finish Quantum 40 Tablet

  Bulaşık Tableti
  69,99TL 59,99TL
 • Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Tableti 70'li

  Bulaşık Tableti
 • Fairy Platinium Bulaşık Kapsülü 43 Lü

  Bulaşık Tableti
  68,95TL 57,95TL
 • Finish Classic Bulaşık Makinesi Tableti 101'Li

  Bulaşık Tableti
  78,95TL 59,95TL
 • Fairy Platinum Bulaşık Makine Kapsülü 60'lı

  Bulaşık Tableti
  93,45TL 84,95TL
 • Finish Hepsi Bir Arada Tablet 110'Lu

  Bulaşık Tableti
  99,90TL
 • Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü Elma 100 Yıkama

  Bulaşık Tableti
yükleniyor

Bulaşık Yıkama Ürünleri

Bulaşıklar makinenizde kir ve yağ lekelerinden arınır ve elle yıkama zahmetinden kurtarır. Ancak bulaşık makinesinde yeterince parlatıcı konmadığında bulaşıklarda istenen ışıltılı temizlik yakalanmamış olur. Yıkamadan önce parlatıcı bölümüne dolacak şekilde parlatıcı konulduğunda ışıklı gösterge bölümün dolduğunu gösterecektir. Bunun seviyesi ise ışıklı göstergelerden veya parlatıcının yanındaki kontrol penceresinden anlaşılabilir. Böylece bulaşıklarınız tertemiz çıkacak ayrıca ışıltılı bir parlaklık kazanacaktır. Bulaşık parlatıcıları sayesinde tüm çay lekeleri çıkar bardaklarda oluşabilecek kireç lekelerinden iz kalmaz. Ayrıca makinenizde kireç tortusunun önüne geçerek ömrünü uzatır.

Aynı zamanda bulaşıkların kurutulmasında rol oynar. Parlatıcılar sayesinde durulama sonrası bulaşıklarda leke kalmaz. Kurutma isteğinize göre parlatıcı ölçeği değişecektir. Bulaşık makinesinde bazı çok işlevli tabletler kullanıldığında beyazlatıcı ölçeği daha az miktarda tutulabilir. Ayda bir makinede parlatıcı bölümünün dolu olması makinenizin ömrünü uzatacaktır. Bulaşık jeli gibi tabletsiz olanlarda da kurutma isteğine göre ölçek ayarlanabilir. Yine parlatıcılar sayesinde makineden çıkan bulaşıkları ikinci defa musluk suyundan durulamaya gerek kalmayacaktır. Lekeleri çıkardığı gibi iyi bir kurutma ve mükemmel bir parlaklık sağlar. Ayrıca kimyasal bileşimli olanların dışında çiçek özlerinden oluşan bitkisel özlü parlatıcılardan da kullanılabilir.

Bulaşık parlatıcılarında tercih nedenleri kaliteli olması ve ucuz olmasıdır. Bu iki özelliğin bir arada olduğu bulaşık parlatıcısı mı arıyorsunuz? O halde sizleri ebrosur.com sitesini incelemeye davet ediyoruz. ebrosur.com‘da en ucuz bulaşık parlatıcısı fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Kaliteli markalara ait ürünlerin bulunduğu size en yakın mağaza adreslerini öğrenebilirsiniz. Bunun için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Böylece kurumsal marketlerin son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. ebrosur.com ‘da kampanya fiyatları da bulunmaktadır. Piyasada indirim içeren fiyatlar için siteyi tıklamanız yeterlidir. Broşürde yer alan ürünler ise sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. Katalog incelemek için tüm bilgiler sitemizdedir. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘u ziyaret ediniz.

Sofraya oturduğumuzda en güzel ve en lezzetli yemekler önümüzdedir. Afiyetle ve büyük bir iştahla yemeğimizi yeriz. Ve yemek sohbetleri akşamımıza keyif atar. Ama ya sonrası? Bulaşık makinesi olanlar için hiç problem arz etmese de bulaşık makinesi olmayanlar için bu bir eziyetten başka bir şey değildir. O masanın o bulaşık dolu görüntüsü mutfakta yığın halde bulunan bulaşıkların bir kabus derecesinde bayanları ürkütmesi içten bile değildir. Ama kimileri de vardır ki bulaşık yıkamaktan büyük keyif alır ve onun için hiçbir şey sorun değildir. Bulaşıkların yıkanması kadar temiz ve hijyenli olması çok önemlidir. Çünkü ortada sağlığımız söz konusudur. Bulaşıklarımızı her zaman sabunladıktan sonra bol suyla yıkamalı ve ovmalıyız. Bu ağır ve zor lekeler için ise çeşit çeşit bulaşık yıkama ürünleri üretilmektedir. Bugün her ne kadar bol miktarda bulaşık deterjanı varsa da nazik ellerinizin yıpranmaması için mutlaka eldiven kullanmanız gerekmektedir. Eldivenlerinizi kullandıktan sonra eldivenlerinizin içini pudralayarak tekrar tekrar kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ve bunun için de harcadığınız su miktarına dikkat edin. İsraftan her zaman kaçının. Suyu her zaman akıtmayın mesela. Çünkü ülkemizde su kaynaklarının tükenmek olduğu bir zamanda suyu fazla tüketmeyerek iktisat yapabilirsiniz. Bulaşık yıkama ürünleri arasında toz deterjanlar likit deterjanlar jel deterjanlar krem deterjanlar ve bunlar gibi daha birçok çeşit deterjan kullanılmaktadır. Markete gittiğimiz de deterjan alırken genellikle meyveli seçeriz. Bu limonlu olur genellikle. Çünkü limon içinde içerdiği C vitamini sayesinde cildin yıpranmasına engel olur ve hoş bir koku sağlar. Bulaşık deterjanı kadar bulaşık süngeri seçimi de çok önemlidir. Bilhassa mutfak gereçlerinizi çizmeyecek bulaşık süngerleri seçmelisiniz. Biz de böyle ürünler konusunda sitemiz doğrultusunda sizlere seçeceğiniz en iyi bulaşık ürünleri çeşitliliğini broşür halinde size sunmaktayız. Siz de sitemizden katalog incelemek ya da aradığınız ürüne en ucuz ve en uygun fiyat doğrultusunda ulaşabilmek adına sitemizdeki kampanya ve fırsat haberlerini takip edebilirsiniz. Elleriniz çok önemlidir kıymetini bilmek de sizin görevinizdir. Bunun için ise doğru alışveriş adına sizi eBrosur.com adresimize bekliyoruz.

Temiz bir ev hepimizin istediği bir şeydir. Bunun içinde elimizden geldiğince temizlik ürünleri kullanarak evimizi temizleriz. Hijyen olarak ise en dikkatli temizlediğimiz yerde mutfağımızdır. Devamlı yeme içme duygusu olan biz insanlar evde en çok bulaşık oluşmasına neden oluruz. Bu yüzdende sık sık bulaşık yıkamak zorunda kalırız. Bunun için evlerimizde bir bulaşık kovası bulunmaktadır ve tabi ki bulaşık bezi ve bulaşık deterjanı. Bunları kullanarak bulaşıkları yıkarız. Temiz yıkanan bulaşıkların iyice durulanarak deterjandan arınması sağlığımız için önemlidir. Değişik özelliklerde üretilen bulaşık deterjanlarının kokuları ve renkleri de değişik üretilebilmektedir. Tercih edilen bulaşık deterjanlarının temiz yıkamasının yanı sıra ellerinde zarar görmesini engelleyici özellikte olması kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Bulaşıkları elde yıkamanın yanı sıra bulaşık makinesinde de yıkayabiliriz. Bulaşık yıkama işini oldukça rahatlatan bulaşık makineleri içinde özel olarak üretilen bulaşık deterjanları vardır. Toz deterjan tablet deterjan ya da sıvı deterjan olarak üretilen bulaşık deterjanları makinelerde kullanılabilmektedir. Bulaşık makinelerinin yüksek ısıda yıkayabilmesinden dolayı daha temiz yıkaması nedeniyle bulaşık makineleri günümüzde daha sık kullanılmaktadır. Bulaşık makinelerinde bulaşık deterjanının yanı sıra parlatıcı ve bulaşık makinesi koruyucuları bulunmaktadır. Parlatıcı ve bulaşık makinesi koruyucuyu belli zaman aralıklarıyla makineye ilave etmek gerekmektedir. Makinenizin güzel yıkama yapması için bunlar gereklidir. Günümüzde alışverişimizi alışveriş merkezlerinde yapabildiğimiz gibi evimizden çıkmadan internet üzerinden de yapabiliriz. Ürünleri araştırabilir karşılaştırabiliriz. Fırsat ürünlerini kaçırmadan en ucuz fiyat ile nerede satıldığını bulabiliriz. Kampanya zamanlarında yapılan alışveriş tabi ki bütçemiz içinde oldukça önemlidir. Her kullanıcı için önemli olan indirim olan ürünleri güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. Değişik fiyat aralıklarında satılan ürünleri broşür inceleyerek görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ebrosur.com ‘u ziyaret etmektir. Güvenilir ve güncel bilgileriyle sitemiz size istediğiniz ürünün en ucuza ne kadar olduğunu ve size en yakın hangi alışveriş merkezinde satılmakta olduğunu göstermektedir. Sizde o alışveriş merkezine giderek ürününüzü en ucuz fiyata alabiliyorsunuz. Şimdi ebrosur.com’u ziyaretin tam zamanı.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: