Bursa çevresinde bulunan güncel broşürler

Popüler Ürünler

Bursa için Alışveriş İpuçları

Bursa Türkiye’nin en büyük metropollerinden biri ve en çok nüfusa sahip 4. kenti konumundadır. Büyük potansiyele sahip ve sanayisi oldukça gelişmiş Bursa kenti hızla gelişimini de sürdürmektedir. Kentin hızla gelişmesi, ticaretin artması ünlü markaların ve mağazaların uğrak yerlerinden biri olmasına neden olmaktadır. Artan rekabette fiyatlara yansımakta ve Bursa kentinin insanı karlı çıkmaktadır.

Şehirdeki potansiyelin farkında olan Media Markt İzmir Yolu Caddesi üzerinde bulunan Nilpark alışveriş merkezi ve Yeni Yalova Caddesi üzerindeki Media Markt Bursa Anatolium bunun iki önemli göstergesi konumunda. Şehrin iki önemli alışveriş merkezine açılan Media Markt çoğu şehirdeki şube sayısından daha fazlasına sahip. Bursa Vatan Bilgisayar’da yine aynı kulvarda yarışıyor ve Bursa pazarında Teknosa, Electro World gibi büyük markalarla rekabet ediyorlar.

Büyük mobilya mağazaları da yine Bursa’nın potansiyelini keşfetmiş durumda. Bursa IKEA, Bursa TepeHome ve Bursa Doğtaş mağazaları Bursa halkına en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyorlar. Elbette bu rekabet Bursa halkına yarar sağlıyor. Güncel olarak katalog çıkaran IKEA katalogları Bursa’ya özel indirimler ve Bursa’ya özel fırsatlar sunuyor. Binlerce çeşit ürün içinden rahatça istediğini bulabilirken IKEA kataloglarını gezmenin de zevkine varıyorlar. IKEA gibi TepeHome ve Doğtaş gibi mobilya mağazaları da Bursa mağazalarına özel indirim katalogları ve broşürleri çıkarıyor.

Kataloglar ve broşürler aktüel ürünleri insanlara göstermenin yaymanın bir numaralı yolu olmuş durumda ve bu durum Bursa için de geçerli. Birçok market Şok, A101 gibi güncel olarak Bursa şubelerine özel broşür çıkarmakta. Bu aktüel ürünleri, yani Bursa’ya özel fırsatları takip etmek ise oldukça zor. eBroşür ise sizlere Bursa’ya özel indirimleri tek bir yerden ve fırsatları kaçırmadan takip etme imkanı sunuyor. Artık hiçbir indirimi veya fırsatı kaçırmayacaksınız. Bursa’da evinize yakın yerdeki bir mağazayı veya takip etmeyi özellikle istediğiniz bir mağazayı takip edebilirsiniz. Diğer mağazaları görmek zorunda değilsiniz ve başka şehirlerdeki indirimler de sizleri ilgilendirmediğinden Bursa’ya özel indirimleri görürsünüz.

Bursa daha öncede belirttiğimiz gibi Türkiye’nin en büyük 4. şehri konumunda ve bu büyüklük Bursa’da eczane, banka, noter, hastane gibi halkın sıklıkla kullandığı mekânların fazla olmasına neden oluyor. Bursa’daki birçok mekânı hatta benzin istasyonlarını bile adresleri ve haritada gösterimlerini eBroşür üzerinde bulabilirsiniz. Otellerin de fazla olduğu şehirde, Bursa’daki otellerin adreslerini ve harita üzerindeki yerlerini de sitemizden bulabilirsiniz.

İndirimlerin ve fırsatların birbirini takip ettiği ve sürekli kampanyaların olduğu Bursa’da tüm indirim katalog ve broşürlerini sizler için eBroşür’de sunuyoruz. Online olarak keyifli bir şekilde Bursa’daki birçok mağazanın kataloglarını ve broşürlerini takip edebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizde Bursa’daki indirimleri ve fırsatları kaçırmak istemiyorsanız eBroşür üzerinden takibe başlayabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: