Bursa Bauhaus Broşür, Katalog ve Bauhaus İndirimleri

Bursa için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Bauhaus Bursa

Şaşırtıcı ürün çeşitliliği ile kullanıcılara çok güzel hizmetler sunan yapı marketi BAUHAUS ülkemizde çeşitli noktalarda bulunan büyük mağazaları ile kullanıcılarla buluşuyor. Binlerce yüksek kaliteli ürün çeşidini kullanıcılara sunan market çeşitli hizmetlerle de herkesin ilk tercihi olmayı başarıyor. Böylesine devasal bir mağazada bütün kategorilerdeki çeşitli ürünler çok kolay bulunabilecek şekilde sergilenmektedir. Bulundurduğu tüm kategorilerdeki kaliteli ürünlerinde, gelen talepler doğrultusunda karışım ve seçme yapma imkânını da sunmuştur. BAUHAUS mağazalarında satılan ürünlerin ihtiyacı olan, kesme, montaj nakliye gibi hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilen kullanıcılar diledikleri zaman kiralık makine servisinden yararlanabilmektedir. BAUHAUS mağazaları; yapı elemanları, Elektrik tesisat, boya ve yapıştırıcılar, seramik ve parke dekorasyon, sıhhi tesisat, bahçe dünyası, duvar kâğıdı ve halılar, aydınlatma, Otomobil aksesuarları, inşaat malzemeleri/inşaat kimyasalları, hırdavat ve daha onlarca ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. Yapı ve diğer alanlarda aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz, aradığınızdan fazlasını da görebileceğiniz mağazalar çeşitli bölgelerde sizlere hizmet vermektedir.

BAUHAUS Bursa bölgesinde nilüfer’de yer alan mağazası ile çeşitli uzmanlık alanları ve servisleriyle hizmet vermektedir. Özellikle, esnaf ve zanaatkârlar, çeşitli alanlarda ustaların çok beğenerek ziyaret ettiği mağazalarında ki ürünler bireysel kullanıcılar dışındaki işin ustalarına hitap etmektedir. Müşteri memnuniyetini en üstte tutan BAUHAUS mağazalarında, müşteri servisleri bulunmaktadır. Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetine yönelik yükleme ve nakliye hizmetleri ile lider bir kuruluş haline gelmektedir. Personeli kalifiye ve iyi eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu da organize olmuş bir ekip çalışmasını kolaylaştırmaktadır. Pek çok konuda bilinçli olmasının yanı sıra çevre dostu ürünler kullanmaktadır.

Her gün 08.00-22.00 arasında açık olan BAUHAUS Bursa mağazasında bulunan kiralık servisler den bazıları şöyledir: Basınçlı Yıkama, daire testere, elektrik süpürgesi, planya, çim biçme makinesi, kırıcı, delici, sunta kesme… Bunların yanı sıra bursa mağazası uzmanlık alanları; ahşap ve sanatsal malzemeler, ev gereçleri, bahçe dünyası, banyo ve tesisat, hırdavat, elektro, oto aksesuar olarak sayılabilir.

Her çeşit üründe istediğinizi bulabileceğiniz mağazalarında uzman personeli ve en kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşteri odaklı servisleri ile alışverişlerinizi mutlulukla yapacaksınız.

3.9 Toplam 136 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: