Bursa Carrefour Broşür, Katalog ve Carrefour İndirimleri

Bursa için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Carrefour Bursa

Perakendecilik sektöründe dünyada öncü bir kuruluş olarak bilinen ve saygın bir yere sahip olan Carrefour, Türkiye’de de son derece başarılı bir yapılanmaya sahip. Dünyada 12000 den fazla mağazası bulunan Carrefour müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile liderliği elinden bırakmıyor. Avrupa’nın 1 ve dünyanın 2 numaralı market zinciri olan Carrefour müşterilerine en kaliteli ürünleri sunarak bu başarısını koruyor. Yaklaşık 500.000 çalışana sahip Carrefour çalışanlarını da eğiterek onları her alanda yetiştiriyor. Bu şekilde Carrefour ’un kalite anlayışını ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtabilen personeller yetişiyor. Yetişen bu kalifiye personeller sayesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutularak kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet verilmektedir.

Carrefour Bursa ülkemizde yer alan şubelerden bir tanesidir. Bursa gözbebeği şehirlerimizden biridir. Modern yapısı ve nüfusu ile önemli illerimiz arasında yer almaktadır. Bursalılar alışveriş konusunda da son derece önemli bir yapıya sahiptirler. Bursalılar alışverişi, kaliteyi sevmekte ve kaliteli olan her ürüne rağbet göstermektedirler. Carrefour, marka ürünleri ile Bursalılar tarafından en çok tercih edilen alışveriş marketi olma özelliğini taşımaktadır. A’dan Z’ye her ürünü bünyesinde barındıran Carrefour, geniş ürün yelpazesiyle en çok tercih edilen yerler arasındadır. Gıda, temizlik, kozmetik gibi binlerce farklı ürünün yer aldığı Carrefour Bursa ürün çeşitliliğinde ki bolluk nedeniyle Bursalılar tarafından en çok beğenilen market olma özelliğini taşımaktadır. En kaliteli ürünleri en avantajlı fiyatlar ile alabileceğiniz Carrefour hipermarketler Bursalılar için en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

Carrefour Bursa Bursalıların gözbebeğidir. Kaliteyi seven Bursa halkı günlük, haftalık ve aylık olarak alışverişlerinde en çok Carrefour Bursa’yı tercih etmektedir. Aradıkları her ürünü bulabildikleri Carrefour Bursa’da gıdadan mobilyaya, tekstilden dekorasyona akla gelebilecek her ürün çeşidine sahip olabilmektedirler. Üstün hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Carrefour Bursa müşterilerine sonsuz güven duygusu aşılamaktadır. Kalitenin ve avantajların adresi Carrefour Bursa Bursalılar tarafından en beğenilen hipermarketler arasında yer almaktadır. Aradığını bulamadıysan Carrefour ’da mutlaka vardır anlayışı ile herkes alışveriş için Carrefour’a gelmekte ve alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapmaktadırlar.

3.5 Toplam 516 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: