Bursa Intersport Broşür, Katalog ve Intersport İndirimleri

Bursa için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Intersport Bursa

Bursa Türkiye’nin en bilindik şehirlerinden bir tanesi olmaktadır. Burada da çok fazla turistler gelmekte olup özellikle kış aylarında Türkiye’nin dört bir yanından kayak yapmak için gelen Türk aileleri, öğrencileri ve bireyler olmaktadır. İntersport Bursa’da burada büyük bir avantaj sağlayarak müşterileri her zaman kendine çekmektedir. İntersport Bursa, Bursa’da yapılabilecek bütün spor faaliyetlerini göz önünde bulundurarak mağazalarında ürünlerini tutmaktadır. İntersport Bursa mağazalarına gelen bütün ürünler İntersport merkezi olan İstanbul’dan getittirilmektedir. İntersport Bursa, Bursa’da yaşayan ve Bursa’ya dışarıdan gelen herkese uygun ürünler bulundurmaktadır. Bursa yazın çok sıcak ve nemli olabilen, kışınsa çok soğuk olabilen bir şehir olarak, insanlar genel olarak rahat giyinmek istemektedir, dolayısıyla bunu düşünerek, İntersport Bursa mağazalarında insanların rahat olabilmeleri için spor giyim ürünleri bulunmaktadır.

Bursa’ya kayak yapmaya gelenler için İntersport Bursa’da farklı kayak ürünleri bulunmaktadır. İntersport Bursa mağazalarında bulunan bütün ürünler uygun şekilde ve en kaliteli biçimde müşterilerine sunulduğundan dolayı her zaman müşterilerin göz mağazalarından bir tanesi olmuştur. Genel olarak ürünlerde kesinlikle hata bulunmamaktadır fakat herhangi bir sorun olduğunda anında müdahale edilerek sorunlar çözülmeye çalışılmaktadır. İntersport Bursa her zaman müşterilerini ön planda tutmuştur ve memnuniyetlerini koruyabilmek için gece gündüz çalışmaktadır. İntersport Bursa’da çalışan bütün personeller özel eğitimli olup eğitime alınmadan önce başvurular dikkatlice incelenerek titizlikle seçilmektedirler. İntersport Bursa çalışma ve personellere ait politikalarını koruyarak her zaman üst basamaklarda kendilerini tutmuştur.

İntersport Bursa mağazaları bütün müşterilerin sürekli olarak alışveriş yapmaya geldiği mağazalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her gün müşteriler hem alışveriş yapmaya hem de gezmeye gelmektedir. Düzenli spor yapmayan veya hiç spor yapmayan kişiler bile İntersport Bursa mağazalarına girdikleri anda fikirlerini değiştirerek, mağazadan çıkarken hangi spora ve spor salonunda çalışmaya başlaması gerektiğini sorgulayarak çıkmaktadır. İntersport Bursa mağazaları aslında müşterilerin hayatına sporu katmak için bu kadar etkili olmaktadır. İntersport Bursa mağazaları düzenli olarak yaptığı farklı kampanyalar ve fırsatlarla yeni spor ürünlerini tanıtarak her zaman müşterilerin beğenisini kazanmış ve yeni müşterilerinde gelmesine sebep olmuştur. İntersport Bursa her zaman kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Size en yakın Intersport şubeleri

« Geri 1 İleri »
4.1 Toplam 75 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: