Bursa Teknosa Broşür, Katalog ve Teknosa İndirimleri

Bursa için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Teknosa Bursa

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. tüm Türkiye’de perakende mağazalar zincirlerine aynı vizyon ve misyon ile yaklaşarak değerlerine değer katmaktadır. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. yenilikçi ve fark yaratan kaliteli ürün ve hizmetleri ile faaliyet gösterdiği coğrafyalarda liderliği sürdürmeyi amaçlamıştır. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. yaygın olan satış kanalları ile, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamını ve kalite anlayışı hizmet ile, müşterilerinin yanında olmayı ise bir misyon olarak benimseyerek tüm Türkiye’de bulunan perakende mağaza anlayışına bu misyonu sunmaktadır. Teknosa Bursa zincir mağazalarından olup Teknosa Bursa mağaza noktalarında bu etkinin görüştüğü müşteri portföyleri ile de benimsenmiştir.

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. değer zincirlerinden müşteri memnuniyetini benimseyerek Teknosa Bursa müşteri hedef kitlesinde yönelmiştir. Bu yönelişinde müşteri memnuniyetini Teknosa Bursa mağazalarındaki her bir personele tüm Türkiye’de bulunan personeline uyguladığı şekilde benimsemiştir. Teknosa Bursa müşterilerinin etik kurallar ve sosyal yaşam ve sorumlulukları bilincinde hareket etmkete ve müşterisinin değer yargıları ile yanında olan bir firma ve teknoloji perakendeciliği olma özelliğini Teknosa Bursa müşterilerine sunmaktadır.

Teknosa Bursa Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak belirlenen kalite politikalarını da çok iyi yaşatabilen bir mağazalar zincirlerini oluşturmakta ve bu hassasiyetle devam ederek sürdürülebilir mağazacılık anlayışına sıkıdan sıkıya sahip çıkmakta ve profesyonel ekibi ile yaşatmaktadır. Teknosa Bursa mağazalarında sunulan teknolojik ürün gamı ve hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tedarikçiler ile ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sistemi ile sürekliliği ve etkinliği modern teknik yöntemleri uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir mağazalar zincirini Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak benimseyerek bu kalite değer politikasını ciddi bir şekilde uygulamaktadır. Uygulamış olduğu kalite politikası ile Teknosa Bursa müşterilerinden almış olduğu geribildirim ile farkındalığa dönüşmektedir.

Teknosa şikayet yönetim politikası ile tüm etkileşim kanallarımızdan ulaşan şikayet ve talepleri, yasalar ve şirket kuralları çerçevesinde gizliliğe önem vererek adil ve objektif olarak değerlendirmektedir.

4.1 Toplam 99 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: