Bursa Watsons Broşür, Katalog ve Watsons İndirimleri

Bursa için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Watsons 26 Şubat - 27 Mart 2024 Kampanya Broşürü!

24 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Watsons Bursa

Büyük şehirlerimiz arasında en başta gelenlerden biri olan Bursa hem yoğun hem de genç nüfuslu bir ildir. Günden güne değişen ve gelişen Bursa, nüfusuna en iyi şekilde hizmet verecek niteliklere sahip olmaktadır. Alışveriş ihtiyacı da büyük olan bu yoğun nüfusun kozmetik alışverişlerinde Watsons Bursa mağazaları kullanıcılar için en önde gelmektedir. Bir kere alışveriş yapıp ürünlerini kullandıktan sonra kalitesinden vazgeçilmeyen Watsons kozmetik mağazaları içerisinde pek çok farklı kaliteli ve güvenli markanın ürünleri de bulunmaktadır. Watsons kozmetik, Bursa’da yaşayan yüzlerce kullanıcıya, farklı markaların çeşitli pek çok ürününü, kolay ulaşılabilir bölgelerde yer alan çok sayıda şubesinde sunmaktadır. Güler yüzlü ve bilinçli çalışanları, deneyimli ve eğitimli güzellik danışmanları sayesinde alışverişin gerçekten bir keyfe dönüştüğü mağazalarda herkes kendi ihtiyacına ve bütçesine uygun ürünler bulabilmektedir.

Kozmetik ürünleri arasında bayanların severek kullandıkları makyaj malzemeleri olan, ruj, oje, allık, far, göz kalemi gibi ürünler pek çok markanın farklı onlarca ürünü ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra hoş kokulu ve kişiyi şımartan bakım ürünleri olan; duş jelleri, banyo köpükleri, şampuan ve kremlerde de yine aynı şekilde hem Watsons marka hem de farklı ve kullanıcıların güvenini kazanmış diğer markaların ürünleri yer almaktadır.

Birbirinden güzel ürünleri bulabileceğiniz Watsons Bursa mağazaları; Emek, Osmangazi ve Nilüfer’de bulunan şubeleri ile kullanıcıları bekliyor. Genç ve yoğun nüfusa en iyi hitap edebilecek kolay ulaşılabilir hatta alışverişin kalbi olmuş bölgelerde kurulan mağazaları ile ziyaretçilerine en iyi hizmeti veren watsons kozmetik herkesin kendine uygun en az bir ürün bulabileceği çeşitliliğe sahiptir. Yapılan çeşitli promosyon ve kampanyalar ile ürünlerin ekonomik ve çekici hale getirildiği mağazalarda sürekli kullanılan ürünlerin promosyonlu fiyatlarını takip ederek keyifli ve kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Makyaj ve bakım ürünlerinin aynı sıra çeşitli sağlık ürünlerini de bulabileceğiniz Watsons Bursa mağazaları, adeta bir kozmetik cenneti halindedir. Özellikle aromalı ürünlerinin yoğun talep gördüğü Watsons kozmetik ürünleri Bursa bölgesinde de bu ürünleri kullanan kişiler için vazgeçilmez hale gelmiştir.

4.0 Toplam 106 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: