yükleniyor

Çaydanlık Modelleri

Türk milletinin vazgeçemediği alışkanlıklardan olan çay içmek ister evde ister iş yerinde olsun molalarda ve kahvaltıların yanında her zaman eksik olmayan bir içecektir. Kolay ve hızlı hazırlanan sallama çaylar ve tadı ve kokusuyla daha baskın olan kuru çaylar hazırlanışı ve sunuluşu ile apayrı bir kategoridir. Kuru çayları demlemek için kullanılan çaydanlıklar alt ve üst şeklinde olmak üzere alt kısmı daha büyük ve su koymak için üretilmiş üst kısmı ise daha küçük ve demlenecek kuru çayın konulması için tasarlanmıştır. Servis edilirken hem alt hem de üst haznesinde çayın kolay konulması için iki uzun çıkıntısı mevcuttur ve kolay tutulması içinde sap kısmı plastikten üretilmektedir.Tarihte ilk defa Çinliler tarafından keşfedildiği varsayılan ve tarihin ilk çaydanlığı olan çaydanlık türü bugün Çin müzesinde gösterilmektedir.

Kullanım alanı ve türlerine göre çaydanlıklar porselen ve alüminyumdan olmak üzere ve çay makinesi olarak üç gruba ayrılmaktadır. Piyasada en çok üretim ve kullanıma sahip olan alüminyum çaydanlıklar fiyat olarak da en ucuz fiyata sahiptirler. Bu yüzdende alüminyum çaydanlık sektöründe inanılmaz bir rekabet mevcuttur. Firmalar sürekli fiyatlarda indirim yapmakta kampanyalar düzenlemektedirler. En çok süpermarketlerde fırsat ürünü olarak satılan çaydanlıklar hırdavatçılardan da temin edilebilir. Çaydanlıklar herkesçe tanınmış bir üründür ve broşürle reklama ihtiyaç duymazlar. Çünkü kullanımı nasıl temizleneceği ve kullanım alanı hakkında 7 den 70'e herkesin bir fikir sahibi olduğu bir üründür. Ancak bazı konularda örneğin dibi pas ve kireç tutan çaydanlıkların veya altı delinmesi sonucu sağlık açısından ciddi zararlara sebep olabilmesi açısından bu konuda broşür dağıtılabilir ve halk bilinçlendirilebilir.

Hangi çeşit çaydanlık alacağınızı veya hangi boyutta çaydanlık almanın sizin ve aileniz için daha kullanışlı olacağı hakkında bir fikriniz yoksa mevcut marketlerin ürün kataloglarından satın alabilir ve detaylı bir şekilde hem çaydanlık hem de yardımcı ürünleri olan süzgeç çay bardağı gibi ürünler hakkında da fiyat ve kalite konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Çaydanlık fiyatları ve kendinize en yakın çaydanlık satan market hakkında bilgi sahibi olmak için ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: