yükleniyor

Çiğ Köfte

Son yıllarda hazır gıda sektöründe çığır açan hemen her sokakta ya da seyyar arabalarla dürümler halinde satışa sunulan çiğ köfte gerek fiyat gerekse lezzet açısından her 2 insandan birine hitap etmeyi başarmıştır. Tarih olarak asırlar öncesine dayanan bu lezzet ateş olmadığı zamanlarda belirli birkaç malzemenin bir araya gelmesiyle ortaya çıkmıştır. En ucuz fiyatlarla tüketici sunulan köfteler artık genelde etsiz olarak sadece bulgur ve çeşitli baharatlar kullanılarak yoğrularak servis edilir. Kendine ve damak tadına güvenenler için özel acılı olarak sunulan formülleri de kendi çapında ayrı bir kitle oluşturarak aranılan tat olmayı garantilemiştir.

Ülkemizin doğu bölgelerinin geleneksel tadı olarak bilinen bu lezzet bilinen ve yaygın ustaların şehirlerin hemen her köşesinde kendini ve lezzetini devam ettiren şubeleriyle herkesin kolayca ulaşmasını sağlamaktadırlar. Yaptıkları kampanya ve tanıtımlarla müşteri çekmeyi hedefleyen üreticiler kendi tanıtımlarını yapmak için çeşitli fırsat ve olanaklar kullanarak halka açılırlar. Ayın belirli günleri müşterilerin aldıkları kadarının bir o kadarının da hediye edildiği ve öğrencilere yapılan indirimler kitle oluşturmaya yönelik çabalar olarak gösterilmektedir. Çiğ Köfte yaparken mutfak robotu da işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Tanıtımlarını ve ürünlerini pazarlamak için kullandıkları yöntemlerin en başında kendi isimleri ve şubelerinin özelliklerini anlatan broşür ve diğer ilan yöntemleriyle lezzetlerini duyururlar.

Firmalar aldıkları kararlar ve sergiledikleri indirim politikalarıyla hitap edecekleri kesimleri önceden belirleyerek sürümden kar etmeyi planlarlar. Her ürün gibi çiğköftenin de müptelası ve takipçisi oldukça fazladır. Market ve özel şubeler dışında internet üzerinden de satışı gerçekleşebilir. İnternet üzerinde her ürünün her şehir ve ilçeye göre bulunan marka market ve diğer isimlerin tüm ürünlerinin yer aldığı afişlerin topluca sergilendiği bir site bulunmaktadır. Karşılaştırmalı olarak ürün analizi yapabileceğiniz sitelerden hangi ürünün ne miktarda hangi markette ne kadara satılacağını öğrenebilirsiniz. Çiğköftede marka ve yılların deneyimini arayan kişiler ise adı sıkça duyulan markaların dağıttığı ya da yayınladığı promosyon ve çeşitlerinin bulunduğu ilanlara göz atarak lezzete ulaşabilirler. Siz de kalite farkını uygun fiyat ve garanti ile almak istiyorsanız ebrosur.com sitesinde yer alan ilanlardan istediğiniz ürünün nerede ne kadar fiyatla satıldığına kolaylıkla ulaşabilir güvenli ve ucuz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: