yükleniyor

Çocuk Güvenlik Ürünleri

Çocuklarımız büyümeye başladığı andan itibaren evdeki her odaya girip her eşyayı karıştırmaya başlarlar. Bu onların öğrenmeleri için önemlidir. Ne var ki evimizdeki çoğu yer ve eşya onlar için hiç güvenli değildir. Bizler de her saniye onların yanında olamıyoruz maalesef. Kimi anne baba çalıştıklarından kimi de ev işleriyle uğraştıklarından bazen gözümüzden kaçabiliyorlar. İşte tam da bu noktada yardımınıza çocuk güvenlik ürünü dediğimiz çocuklarımızın evin içinde güvenli bir şekilde serbestçe dolaşabilmelerine imkan sağlayan küçük yardımcılar koşar. Küçükler ama o kadar çok işlevleri ve kullanım alanları vardır ki işte bunlardan birkaç tanesini sayalım.

Çocuk güvenlik ürünü dediğimizde ilk akla gelen evin elektrik prizleriyle oynamayı çok seven yaramazlar için priz koruyucularıdır. Hem güvenli hem de kullanımı kolay küçük ürünlerdirler ama çocukları büyük bir tehlikeden korurlar. Evin bütün dolaplarını açıp karıştırıp dağıtan minikler için ise dolap kapak kilitleri mevcuttur ayrıca buzdolabı ve fırın düğmeleri için bile koruyucular bulunmaktadır. Köşeli sehpalar masalar ve benzeri mobilyalar için köşe koruyucuları kapıları durduran kapı stoperleri ve çekmecelere minik parmakların sıkışmasını engelleyen çekmece kilitleri de üretilmektedir. Ayrıca bazı koruyucu kilitler set halinde çocuk güvenlik ürünü olarak satılmaktadırlar.

Çocukların sevdiği diğer bir tehlikeli oyun da mikroplarla dolu klozete elini daldırıp suyla oynamasıdır. Bunun da düşünen üreticiler klozet kapak kilidi bile üretmişler ayrıca banyo yaparken küvette kaymalarını engelleyen küvet kaydırmaz ürününü de unutmamak gerekir. Üreticilerin çocukların güvenliği için ürettiği bir diğer çocuk güvenlik ürünü de pencerelerden sarkmasını seven çocuklar için pencere kilitleridir. Arabanızda giderken hiç “bu çocuğun da hiç sesi çıkmadı acaba arkada yine neler karıştırıyor” dediğiniz oldu mu? İşte bunun için de bebek dikiz aynaları mevcut hem güvenli şekilde seyahat etmenizi hem de içinizin rahat olmasını sağlar camdan mı sarkıyor uyudu mu gibi konuları merak etmeden ayna sayesinde rahat bir sürüş yaşarsınız.

Ne kadar çok çeşitli ürünler var. Ama zannetmeyin ki hepsi bu kadar. İşinize ve ihtiyacınıza göre burada saymadığımız çocuk güvenlik ürünlerini eBrosur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Bir bilgisayarınız ve internetiniz varsa çocuklarla birlikte alışveriş merkezleri ve dükkanları dolaşmanıza gerek kalmadan hem de en ucuz fiyatları da bulabileceğiniz bir site eBrosur.com. Sitemizde birçok markanın birçok broşürü yer almaktadır. Broşürlerde zaman zaman kampanyalar zaman zaman da indirimler bulunmaktadır. Sizin için büyük bir fırsat eBrosur.com. Hem de markaların fiyatların ürünlerin karşılaştırmasını çok kolay bir şekilde yapabilme imkanınız bulunmakta. Dilerseniz katalog inceleyerek de ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. eBrosur.com’u takip edin farkı görün.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: