yükleniyor

Çocuk ve Bebek Oto Koltukları

Bebekli ailelerde en büyük problemlerden bir tanesi seyahat esnasında ortaya çıkmaktadır. Bir yerden bir yere gitmek için onca eşya ve bir bebek ile yola çıkmak çok zor. Bunun için çoğu aile otomobilleri tercih ediyor. Tabi ki çocuklarımızın da seyahat esnasında güvenli olmalarını istiyoruz. Bu sebeple de çocuk oto koltuklarını tercih ediyoruz. Aracın saatteki hızı durma hızına yakın bile olsa en ufak bir fren ve sarsıntı durumunda arka koltukta oturan çocuklarda yaralanmalar meydana gelebiliyor.

Otomobilinize uygun oto koltuğunu araştırarak bu tür kazaları atlatabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin ağırlığı ve yaşı sizin koltuk seçiminde doğru tercihi yapmanızda en büyük yardımcınız olacaktır. Araca koltuğu yerleştirip bebeğinize emniyet kemerini taktığınızda gerekli güvelik önlemlerini yapmış olacaksınız. Oto koltukları her bütçeye ve yaşa göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple kolaylıkla tercih etmeniz sağlanmaktadır. Size en yakın satış noktasındaki en ucuz fiyat indirim ve kampanya seçeneklerini öğrenmek için siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda satış noktalarında bulunan oto koltuğu seçeneklerine broşür seçeneklerimizden ulaşabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerde kemik yapısı daha gelişmemiş olduğu için kendilerini kontrol edemezler. Bu sebeple yeni doğanlar için arabanıza oto koltuğu koyarken tam tersi yönde monte etmeniz gerekmektedir. Bu oto koltukları tam yatar veya yarı yatar pozisyonda tasarlanmıştır. Genellikle sapları olan oto koltuklarıdır. Bu da kolay taşıma sağlamaktadır. 3 yaşa kadar olan oto koltukları ise aracın istikamet yönüne göre monte edilebilir ve kemer ayarları da ona göre yapılmaktadır. Yaşa ve kiloya göre artan bir diğer seçenek ise 7 yaşa kadar olan araç çocuk koltuğudur. Oto koltuğunun sağlamlığı ve kemerlerin güvenlik derecesi buna göre arttırılmıştır. Sonraki yaş grubu ise son olarak 12 yaş grubudur.

Genellikle arabanın kemerlerinin güçsüz sayıldığı zamanlarda tercih edilir. 36 kilodan sonra bu tür koltuklar kullanılmamaktadır. Siz de çocuğunuzun sağlığı için mutlaka oto koltuğu tercih etmelisiniz. Kaliteli ve güvenli ürünlerle sağlığa destek olabilirsiniz. Ürünlerle ilgili kataloglara erişmek ve fırsat seçeneklerini öğrenmek için ebrosur.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: