yükleniyor

Çocuk Odası Mobilyaları

Ev dekorasyonu yaptığımız zaman belki de en çok zorlandığımız oda evin en sevimlileri olan çocuklarımızın odası oluyor. Bu zaman birçok nüanslara dikkat etmemiz gerekiyor çocuğumuzun rahatlığı psikolojisi yaş ve eğitim dönemi gibi önemli noktalar dikkate alınarak en uygun mobilyayı seçmek şarttır. Tabi ki odanın şekli duvar boyaları ve kâğıtları gibi ilk adımı hallettikten sonra sıra en iyi mobilyayı seçmeye geliyor. Çocuklar için en önemlisi yatağın rahatlığı ve güvenilir olmasıdır. Çocuk odasında sandıklı bazalar kullanmamaya dikkat etmek gerekir. Çocuklar için bazen sandıklar çok ağır gelebilir ve oldukça tehlikelidir. Ranzalar da on iki yaş altı çocuklar için önerilmiyor.

Çocuğunuzun odasında çalışma köşesinin olmasına dikkat ediniz. Çalışma köşesi için seçtiğiniz masa ve koltuk (veya sandalye) çocuğunuzun boyuna uygun seçilmelidir. Masanın camdan güneş ve oda aydınlatmasından ışığı sol taraftan almasına dikkat ediniz. Bu masanın gölge almamasına ve yazı yazarken çocuğunuzun daha aydın görmesine yardım edecektir. Çocuğunuz solaksa ışığın sağdan olması gerekiyor. Çocuk yatakları yakınında raflar ve kitaplıkların olmaması gerekiyor. Büyük ölçülü mobilyaları duvara monte edin. Deprem oluştuğu zaman çocuğunuzun güvenli şekilde odayı terk edebilmesi için az ve gerekli eşyaları kullanmaya özen gösterin.

Çocuk odalarında rutin renk seçiminden uzak olun. Bir az da siz yaratıcı olun. Erkek çocuklara mavi ve kız çocuklarına pembe oda yaratarak onları monoton hayata sokuyorsunuz. Çocukları neşelendirecek turuncu yeşil kırmızı mor ve eflatun gibi renklere de odada yer açın. Tüm anlattıklarımızı icraata geçirmek size zor görünüyor olabilir. Ama artık elimizin altında internet var. Artık en iyi mobilyayı hangi fiyata nereden bula bileceğimiz konusunda bilgi veren siteler var. İndirim haberleri veya kampanyalarla ilgili bilgileri de internetten elde edebiliriz. İnternette uzun süre araştırma yapmak zaman kaybına neden olabilir. Zamanınızı iyice değerlendirmek için en iyi ürünü satın alabileceğiniz mağazayı veya firmayı tanıtan siteler keşfetmek sizi sonuca daha da kolay ulaştırır. Örneğin ebrosur.com sitesinden katalog inceleyerek veya broşürleri inceleyerek en güzel çocuk odası mobilyasını alabileceğiniz mağazanı seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu sitede diğer ürünlerle ilgili de haberlere ulaşabilirsiniz.

Çocuklar bizim hayatımızda en özel ve en değerli varlıklardır.Onların dünya'ya gelişiyle bizim de hayatımız bir başka güzelleşiyor. Çocuklarımız için zaman zaman kendimizden fedakarlık yapıp onların her şeyleriyle daha fazla ilgileniriz.Çocuklar her şeyin en iyisine layıklar. Çocuk odası mobilyası seçerken rengine modeline ve kullanım bakımdan iyice incelememiz gerekiyor.Bazen ilk görüşte beğendiğimiz çocuk mobilyası kullandıkça aslında hiç de düşündüğümüz kadar rahat olmayabiliyor. Çocuğunuz biraz büyükse kendi kullanacağı mobilyasını kendisi seçmek isteyebilir.Unutmayın ki sadece rengi ve modeli değil aynı zamanda da güvenlik yönünden de uygun olmalıdır.Çünkü artık ayrı bir odası olan her çocuk yine de bazı şeyleri anlamayabilir.Bunun için de özellikle çocuk mobilyasında oldukça dikkatli davranmalıyız.Tabi ki dayanıklılık da burada önem taşıyor.Çocuk odası mobilyasını çocuklar sadece uyumak için kullanmıyorlar.Günün çoğunu oyun oynayacaklar ve haliyle mobilyaların dayanıklı olması artı bir avantajdır.

Çocuk odaları günümüzde o kadar çok çeşitli desenlerle ve renkleriyle göz kamaştırıyor ki.İstediğiniz modeller çizgi film kahramanlarının da süslediği bir sürü seçenek mevcuttur. Haliyle bu kadar çeşit ve model varken insanın tekrar çocuk olası geliyor.Erkek çocukları için araba şekilli yataklar kızlar için rengarenk dolaplar yıllarca kullanacakları bu mobilyalar iyi araştırıp seçilmesi gerekir.Çocukların çabuk sıkılmaması ve onları sevmesi de önemli.Bir çok markanın çocuk odaları modelleri mevcuttur.Kullandıkları malzemeler de kaliteli ve uzuz zaman dayanıklılığını koruyan malzemelerden yapılıyor.Biliyoruz ki çocukları sevindirelim derken onların sağlıklarına da önem vermeliyiz. Piyasada bu kadar çok model ve çeşit varken çocukla tek tek mağazaları gezmek zor.

Ayrıca sadece model seçmek değil çocuk odaların fiyat bakımından da uygun olması gerekiyor.Bir çok markanın zaman zaman yaptığı kampanya dönemlerine de denk gelmeksizin için avantaj sağlar.İndirim zamanın da satın alacağınız çocuk mobilyası bütçenize zarar vermemiş olacaktır.Mağaza mağaza dolaşmak tek tek fiyat araştırmak hele de çocukla çok zor olabilir.Peki size bunların hepsini evden yapabileceğinizi söylesem? Evinizde oturduğunuz yerden en ucuz çocuk mobilyası nerde fiyatı ne kadar ve size en yakın mağaza hangisi hepsini ebrosur.com sitesinde bulabilirsiniz. Bu fırsat kaçmaz.Yapmanız gereken tek şey ebrosur.com sitesinde seçtiğiniz mobilyayı size en yakın mağazaya gidip elinizi koymuş gibi satın almak. Her şey bu kadar kolay.Zamanınızı boşuna harcamak yorulmak yok! Ayrıca sadece çocuk mobilyası değil yiyecekten tutun da elektronik eşyalara kıyafet ve aklınıza gelen her ürün için bu tarz araştırma yapabilirsiniz.ebrosur.com varken en ucuz ürünü ve en yakın mağazayı bulmak çok kolay. ebrosur.com araştırır bulur size keyfini çıkarmak kalır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: