yükleniyor

Cüzdan Modelleri

Bayanların en az çanta kadar merakı olan ve hemen hemen her bayanın kullanmakta olduğu cüzdan çeşitleri bir moda anlayışı oluşmasına sebep oldu. Yediden yetmişe herkesin modaya görünüşe önem verdiği bir zamanda bütün cüzdan detaylarının daha çok önem arz etmeye başladığının sizler de farkındasınızdır.

Parlak renklerin son zamanlarda cüzdanlarda moda olması ile beraber pastel renklerde yapılmış fırsat ürünü cüzdan çeşitleri moda oldu. Bu sene modasal anlamda ifade edecek olur isek açık renklerin tercih edildiği cüzdanlara sahne olacak yaz sezonunda kışın da kullanılan pembe ya da pudra rengi gibi renkler kullanımına sunulacak. Giyim mağazaları ve üreticiler her kıyafete türünde elbisede gömlekte cekette kullandığı dantelleri cüzdanlara da işleme şeklinde yerleştirerek yeni bir cüzdan modası oluşturdu. İyi bir cüzdan el çantasına sığabilecek büyüklükte olmalıdır. Cüzdan model ve seçenekleri hem görüntüsü bakımından hem kullanım kolaylığı bakımından hem de indirim ve kampanya durumları bakımından kolay kolay vazgeçemediği aksesuarlardan olacağa benziyor.

Kıyafetlere çok yakışan hayvan deseni modelleri en az kıyafetlerdeki elbiselerdeki ya da bol paça pantolonlardaki kadar cüzdan modellerinde de göz alıcı ve modaya uygun duracak. Afrika hayvanlarının tüm desenlerine sadece kıyafetler üzerinde değil cüzdanlarda da alışmamız gerekecek. Mayo ve bikiniden bluzlara elbiselerden taytlara ve hatta ayakkabılara küpelere kadar bu desenler ile karşılaşırız. Özellikle en çok rağbet edilen tasarımlar arasında cüzdanın yer alacağı bu yaz sezonu hanımlara hoş bir alternatif sundu. Cüzdan seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de modanın gerektirdiklerini sağlayıp sağlamadığıdır. Bu durumların farkına varmak ve haberdar olmak için broşür bakıp fikir edinebileceğiniz gibi katalog incelemek de bir alternatiftir. Bunlara bakarak indirim seçeneklerinden haberdar olabiliriz. Çünkü moda ile görüntü ve şıklığı birleştirmek de yeni trendlerden birisi olmuştur. Dantel işlemesinin cüzdanda da kullanıldığı cüzdan modelleri ya da pastel renkler ile parlak yapılmış cüzdan alternatifleri ellerinde tuttuğu cüzdan ile alımlı durmak isteyen bayanlar için çok iyi bir öneridir. En ucuz fiyat seçenekleri ile ebrosur.com sitesinden bunları görebilir ve cüzdan çeşitlerine bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: