Diyarbakır Kiler Broşür, Katalog ve Kiler İndirimleri

Diyarbakır için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kiler Diyarbakır

Kiler Diyarbakır Mağazaları Nerededir?

Gelişme ve büyüme odaklı hizmetleri ile bugün ülkemiz genelinde yaygın satış noktalarını nüfus eden Kiler, mağazacılık anlayışını üç ayrı konsept içerisinde yürütmektedir. Altı yüz metrekare alana sahip olan mağazalarında iki bin beş yüz çeşit, bin beş yüz metrekareye kadar olan mağazalarında yedi bin beş yüz çeşit ve bin beş yüz metrekareden büyük alana sahip olan mağazalarında ise yirmi bin çeşide varacak kadar ürün çeşitliliğini stantlarında sergilemektedir. Kiler bu amaç doğrultusunda halk hizmeti için bulduğu fırsatları tüketici lehine harekete geçirmektedir.

Kiler Diyarbakır Hizmet Veren Şubeleri ve Özellikleri

Bölge lojistik çalışmaları neticesinde müşteri ihtiyacı göz önünde bulundurularak Diyarbakır ilimizde ilk önce dört olan mağaza sayısı bugün sekiz çıkmıştır. Kiler Diyarbakır, bugün Aziziye, Bayındırlık, Bismil, Gaziler, Huzurevleri, Metropol, Parkorman ve Stadyum şubeleri ile Diyarbakır halkının istediği kalite hizmet akışı gerçekleştirmekte, ürün çeşitliliği ile müşteriye seçenek genişliği sağlamaktadır.

Diyarbakır merkezinde bulunan Aziziye mağazası bin altı yüz metrekare genişliğinde olup, yaklaşık olarak on beş bin çeşit ürün tercihi bulunmaktadır. Kayapınar’da çalışmalarına devam eden Huzurevleri mağazası, altı yüz elli metrekare alan içinde beş bin çeşit ürün seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kiler Diyarbakır mağazalarından olan ve Bağlar’da mevcut çalışmalarına devam eden Bayındırlık şubesi, beş yüz kırk altı metrekare alan içinde iki bin beş yüz çeşit ürün seçeneğini tüketiciye sunmaktadır. Kiler Diyarbakır, yine Kayapınar’da bulunan bir diğer mağaza Metropol ile üç yüz altmış dört metrekare alan içerisinde bin beş yüze yakın tüketim madde seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Diyarbakır ilçelerinden Bismil’de çalışmalarında devam eden Bismil Kiler, dört yüz yetmiş iki metrekare mağaza bütünlüğü içerisinde bin beş yüze yakın ürün çeşitliliğini muhafaza etmektedir. Kayapınar’da bulunan bir diğer mağaza Parkorman Kiler, bin seksen sekiz metrekare alan içerisinde yedi bin çeşit ürün yelpazesi ile tüketicileriyle buluşmaktadır. Diyarbakır’da bulunan diğer iki mağazadan Gaziler beş yüz metrekare alan içinde bin beş yüz ürün çeşidi ile hizmet vermekte, Yenişehir’de bulunan Stadyum Kiler ise yedi yüz altmış dokuz metrekare alanda bin beş yüz çeşit ürünleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

4.0 Toplam 102 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: